Vivienne Westwood

Ár:   13830 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Rózsa, Ibolya, Ylang- ylang, Púderes és orientális jegyek, Pézsma

Vivienne Westwood Naughty Alice EDP Fújos 10 ml. = 1600 Ft
Ár: 1600 Ft , Eladó: Csiribiripipi
Állapot: Új, Helyszín: Kóka, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Kókán lehetséges.
Vivienne Westwood Naughty Alice edp 2 ml minta
Ár: 500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Kenős üveg fiolában, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
monika1966

2016. március 14.

Nekem tetszik az üvege és végül is tetszik az illat is , mert nagyon nőies , meleg . De , érzem benne a Kenzo Flower illatát , finomabb, lágyabb kiadásban , de nekem ott van , sajnos , ezért megválnék tőle .Talán kicsit kevesebb pézsmával , jobban bejött volna :( Ettől függetlenül bátran ajánlom , próbáljátok ki !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

hulcsi

2016. január 2.

Itt az idő egy véleményhez! 😊 imádom!!! Csodás púderes illat,ami kitart egész nap. A nyitánya is finom de a nap során még inkább melegebb,édesebb,púderesebb lesz és ezt különösen imádom benne. Az üvege is csodás. Csak öt csillag lehet !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.