Vixen Body Art

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, az összetevőket feltöltötte: spgirl_13, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Színes hajkréta

Luca33

2014. szeptember 6.

Én rossmannban találtam, gondoltam kipróbálom, hátha működik.
Korábban már próbálkoztam pasztelkrétával, és azt kell mondjam, az jobban teljesített. Az elején még szépen látszódott a hajamon, de amint hozzáértem, kopni kezdett. Sokat vacakoltam vele, két színt is kipróbáltam, de alig fogták be a hajam. Pedig rámentem a hajsütővel, ahogy írták, és le is fixáltam, de így is azonnal lejött. Az én hajam barna, és sajnos alig látszik :(. A kréta törik, mint a fene, de szépen, egyenletesen kopik. Még sosem szőkítettem hajat, nem is akartam, ezért vettem ezt a krétát, de úgy látszik kémiai rongálás nélkül nem tudok szép színt elérni. Még kísérletezem, de eddig 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Én rossmannban találtam, gondoltam kipróbálom, hátha működik.

nemethanna1

2014. július 4.

Nem akartam én se kimaradni ebből a színes-haj mániából, ezért a DM-ben megvettem ezt a hajszínező szettet leárazva, 800Ft-ért. Sok szép színt tartalmaz, még csak a kéket (nautica blue), a rózsaszínt (showgirl pink) és az egyik zöldet (peacock green) próbáltam ki szőke hajon. Tökéletesen fogtak, intenzív színt adtak a hajamnak. Két hajmosással jött csak ki belőle. Ami tetszik még benne, hogy maguk a kréták nagyon jó minőségűek. Használat közben egyenletesen kopnak, jó velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 4.

spgirl_13

2014. május 19.

DM-ben vettem talán még áprilisban. 2000-2500 között volt. egész jó, az én középbarna hajamat is szépen megfogja, még a világos szinek is.mint a többi hajszinező kréta, ez is porzik valamennyire, és ezzel párhuzamosan folyamatosan kopik a nap folyamán. volt hogy 24h után csak halványan látszódott a hajamban a pink :) egy mosás után kijött. viszont szőkített hajon is próbáltuk, na ott gyönyörű színei vannak, de kell hozzá min. 3 hajmosás, hogy maradéktalanul kijöjjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Barium Sulfate, Ultramarines, CI 77492, Ci 77017, Ci 73900, CI 73915, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, CI 77499, CI 74160

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.