Vixen Body Art

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Kategória:   Hajfestékek

12 szín van benne: 3 féle kék és rózsaszín, 2 féle zöld, egyféle lila, citromsárga, piros és ezüstösfehér

Vizesen kell felvinni, nagyobb tartósság érdekében szárítani és lakkozni

hvcs

2016. október 16.

Szerencsére nem csak pasztell színeket tud. A bevizezett krétával gyönyörű élénk színeket is lehet vele csinálni. A színválaszték ragyogó, viszont nagyon hamar szétkopnak és eltörnek a kréták, nagyjából mindegyik színt max. háromszor lehet értelmesen használni. Vizesen lehet csak jól használni, úgy viszont vadul fog, tényleg gumikesztyűben érdemes használni. Egy mosás után (szinte) teljesen kijön, így óvatos duhajoknak remek választás. De persze klasszikus olcsó hajkréta, száraz és fésülhetetlen lesz tőle a haj, azaz időnkénti szórakozásra remek, de nem a legjobb termék a hajkréta-piacon. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.