W7

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2016. november 17.

Finomra őrölt, áttetsző púder halvány sárgás tónussal. Használható fixáláshoz illetve bakinghez.

Oila

2019. április 24.

Soha nem bakingelek, épp csak rögzítem a T-vonalban az alapozót, és nem is banana púdert kerestem, csak oylat, ami minimál INCI-s és nagyon finomra őrölt, nem kelt poros hatást és nem öregít. EZeket tökéletesen hozza is, a színe viszont nekem sötét, talán a rosaceás területekre lesz jó színkorrekciós púdernek. A színe miatt viszont nem vonok le pontot, igazságtalan lenne. Amiért 5 csillag: nem szárít, nem ül bele a ráncokba, csodálatosan temrészetes mértékig mattít, úgy, hogy izzadtan sem olajos fényű a bőröm, de az előtte felkent termékek által biztosított bőrfényt gyönyörűen átengedi. Megrendletem külföldről a Matte Dreamer testvérét is, ami viláogsabb árnyalat, remélem, az is haosnlóan jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

karaibrahimgil

2019. április 19.

Jöttem felpontozni, ha már egyik kedvenc cserepartneremtől, Lolychantől megörököltem. :-) Igaz, hogy nagyon porzik, ezért nem ajánlatos fordítgatni, de előbb-utóbb hozzá lehet idomulni, akárcsak az Yves Rocher hasonló kivitelezésű púderéhez. Sárgás tónusú, világos a bőröm, ezért nekem ez a fajta jobban bejön az átlátszó társainál. Szépen mattít, sokáig elég, ezért az árért kiváló választás, örülök, hogy a Krémmániának köszönhetően megismerhettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Lolychan

2018. december 28.

Jó a fedése, de nagyon porzik és beleül a pórusokba. :/ Zsíros bőrre sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Jó a fedése, de nagyon porzik és beleül a pórusokba. :/ Zsíros bőrre sok.

skin

2017. augusztus 6.

Véletlenül lett az enyém,de most már örülök neki. Nem sárga pedig féltem tőle első látásra. Jól fixál nem irritál nagyon finom minőségű por púder. Sötétebb bőrön remekül alkalmazható a szem alatti területen derítésre,karikák ellen . Egyszóval tetszik,sokáig elég lesz azt hiszem ez a mennyiség, kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

fairynorah

2016. november 17.

Mivel a neten az ominózus Ben Nye-féle banana púder hiperszuper hasonmásaként emlegetik, gondoltam teszek vele egy próbát,hátha nálam is működik.
Sajnos nem :( Nagyon finom szemű,remek mennyiség, de sajnos rajtam túl sárga,nem elég világos :/ Azért vettem,hátha a sima fehér púderemnél szebben teljesítene korrektor felett, de sötétít/sárgít rajta...talán megpróbálom keverve használni egy "fehér" púderrel,úgy hátha... :/
Világos (általában a legvilágosabb alapozó kell),olivás/neutrális bőröm van, egyelőre inkább a sötétebb/melegebb tónusú bőrön tudom elképzelni,hogy működhet a sima transzparens púderek helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.