W7

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lydiadeathtrance, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Hajfestékek

Lenövés eltakaró készlet, melynek alkalmazásával kitolható a hajfestések közti idő. Tökéletes mindennapi használatra. Azonnal eltakarja a kellemetlen lenövéseket, illetve ősz hajszálakat.

umpalumpa

2018. január 7.

Dark Brown árnyalatban használgatom, szerencsére elég ritkán. Festetem a hajamat, mert idegesítettek az őszek, bár nincs még túl sok. Számomra hamar látszik a lenövés, mert tudom hol kell nézni. Amikor úgy gondolom, hogy más is látja (1.5 cm kb.) akkor bepamacsolom ezzel a porral egy kicsit. Bevallom nem viszem túlzásba, csak helyileg, nem az egész választékra teszek. Az ecsete 2-végű, egyik kisebb fejű-kis részekre, másik fele nagyobb- nagy terület lefedésére.
Nem tapad meg túl jól a por, de valamennyire fedi a fehér csillogást. Csak közepest kaphat emiatt, bár az ötlet nagyon jó és a kompaktja vékony, lapos táskabarát. Ezt nem venném újra, hanem koreai fronton próbálkoznék hasonlóval.
(Hozzáteszem a tapadás lehet, hogy függ a haj minőségétől. Nekem azért festi fodrász, mert semmilyen festék nem takarta be a fehérkéimet- erős haj átka.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.