W7

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Speciális szivacs, mely eltávolítja a felesleges porfestéket az ecsetről (az ecset szálai közül), így ha egy sötét színű festéket használtunk az esetünkkel, de utána egy világosabb színt szeretnénk, akkor csak egyszerűen bele kell törölni a dobozban található szivacsba az ecsetet és máris újra használható.

Speciális anyagának köszönhetően magához vonzza a festékport, így a munka során nincs szükség ecsetmosásra és szárításra ahhoz, hogy a sötét után világos festéket használjunk ugyanazzal az eszközzel.

Természetesen az ecsetet a smink befejezésével javasolt kimosni, hiszen a speciális szivacs nem egyenértékű a mosással, csupán segít a gyors tisztításban. A szivacs kivehető, mosható.

umpalumpa

2018. január 16.

Már régen szemeztem egy ilyen furi ecsettisztítóval. Hónapokba telt mire a rendelésig jutottam. Végül azért vettem meg, mert ha sminkelek általában rohanok és van ecsetem elég, de mindig keresgélem a megfelelőt a tartóban. Most, hogy ez megvan, ha ügyesen csinálom 3-4 színt egy ecsettel viszek fel úgy, hogy közben a szivacsba törlöm. Persze a rendes mosást megkapja után az eszköz és pár alkalom után a szivacs is. Ha meg elfelejteném kimosni a kedvenc ecseteket, akkor is megment, mert csak beletörlöm azokat és festhetek is.
A műanyag szálúakat bátran húzom végig, a természetes szőrű vagy vegyes szálú ecseteket óvatosan, mert láttam egyiknél, hogy erősebb törléskor letört egy pici szálacska.
Nem létszükséglet, de nekem már hiányozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Nem létszükséglet, de nekem már hiányozna.