W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. március 15.

10 gyönyörűen csillogó erősen pigmentált szemfestéket tartalmaz a legkülönbözőbb színekben. A festékkorongok egyenként 2,5 cm ármérőjűek. A színeket úgy válogatták össze, hogy figyelembe vették, mik azok az árnyalatok, amiket a legtöbb nő használ.

varadi85

2012. október 1.

Egészen jól pigmentáltak, és szemhéjalappal tartósak is. A fekete eléggé porzik sajnos, de amúgy nagyon kellemes, szinte krémes állagúak a színek. Nappali és alkalmi sminket egyaránt lehet készíteni ezzel a palettával, ráadásul olcsó is. Részletes vélemény és swatchok itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

petrush

2012. május 30.

szemhéjalap nélkül kicsit gyenguszok a színei (ezért a mínusz pont), de azzal nagyon intenzív és tartós. ha nincs nálam szemhélyprimer, akkor krémes korrektort szoktam alá tenni, azzal is jó nagyon.
a csomagolása szép, igényes, az illatáról pedig az jut eszembe, mikor kiskoromban anyukám szemfestékeit tapiztam meg szimatoltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.