W7

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: novembermesi, Módosítva: 2015. november 2.

W7 krémes szemhéjárnyaló bázis/alap.

A krémes alap fixálja a felvitt szemhéjfestéket és tartóssá teszi.

3 árnyalatban kapható: fehér, natúr, gyöngyhehér színben

nancy10

2017. március 20.

Ebayről rendeltem, több hónapra használom, fehér színben. Nagyon tartóssá és intezívvé teszi még a gagyibb szemfestékek színét is, illetve a szemhéjamon lévő ereket is jól elfedi, aminek nagyon örülök. Estére, mikor hazaérek nincs felgyűlve a szemfesték. Ráadásul nagyon sokáig elég a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

novembermesi

2015. október 18.

Féléve vettem ebayen akciós áron 980 ft-ért :) Natúr színben van meg, nagyon szeretem jó krémes, könnyen felvihető még a szem alatti sötét karikák eltüntetésére is alkalmas. A szemhéjfesték jól megapad, nem mozog rajta. Kiszerelése praktikus, bárhová magammal vihető és sokáig elegendő. A célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.