W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: carissima, Módosítva: 2012. március 15.

Egy teljesen áttetsző természetes bázist hozható létre szemhéjon, miközben a képlet kondicionálja és hidratálja is az érzékeny szem környékéki bőrfelületet. Könnyen siklik, nagyon kevés elég belőle és azonnal eltűnik, ezáltal egy hosszan tartó alapot hoz létre.

tiktiktak

2013. március 22.

Nem szeretem. Macerás használni, az applikátoros megoldás miatt, mindig sokkal több kerül a szemhéjamra, mint kellene. Tartósságában sincs semmi extra. És ráadásul a kupakja egy egyszerű visszacsavarástól darabokra tört.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

petrush

2012. november 7.

jó nagyon és tartós, minden szín sokkal intentzívebb rajta, DE egyrészt azért adok egy ponttal kevesebbet, mert rögtön, hogy megkaptam az ágyamon nézegettem a sok szép dolgot amit rendeltem és nem vettem észre, hogy elgurult, rátérdeltem é eltölt a csomagolása, ami baromi puha és vékony műanyag. egy piros színű szigetelőszalag darabbal kellett orvosolnom hogy ne kelljen kidobnom, baromi ronda.. :D a másik fel e a -1-nek, hogy sehol sem találni a neten az összetevőit...

Update: nem sokkal, miután kézhez kaptam és ezt írtam (május vége azt hiszem), eltűnt, nyomda veszett a lakásban. Egyik nap megyek ki, és anyukám így nézegette, meg szagolgatja, láttam, hogy dolgoznak a fogaskerekek, hogy kitalálja mi ez :D :D elmondtam neki, meg megkérdeztem, hol volt, azt mondta pakolászott és a tévéje mögül került elő... :D Hát mit ne mondjak, nem éreztem égető hiányát az elmúlt hónapokban, az elf és az essence primerjét használtam, és teljes életet tudtam élni. Muter meg mondta, hogy ha úgyse használom és ez az igénytelen piros szigszallag nem túl bizalomgerjesztő és inkább dobjam ki, de valahogy nincs szívem, meg még jól jöhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Judiit

2012. július 18.

Nagyon olcsó kis szemhéjbázis. Szimpatikus az applikátoros megoldás. Nagyon kis mennyiség elég ahhoz, hogy a festék e helyén maradjon. Az ArtDeco után ez a második kedvencem.

Reggel írtam róla, most használtam és meg is vonok tőle egy csillagot. Csavarom vissza a tetejét és a menetes része egyszerűen letörött. Nem kellett erő hozzá, egyszerűen ennyire gyenge a műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

carissima

2012. március 17.

Nemrég fedeztem fel ezt a márkát egy webshopban, már van egy korrektor palettám és egy 10-es szemfesték palettám is belőle, most megvettem a primer-t is.
Sztm nagyon megéri az árát, nekem tökéletesen bevált. Külön tetszik az applikátoros kiszerelés, mert szépen fel lehet vele vinni és elég sok van benne ahogy elnézem.
Elsőre viszont összecsomósodott vele a szemfesték a nap végére, így eléggé el voltam keseredve, de aztán adtam neki még egy esélyt. Másodszorra lehúzogattam az applikátort a tubus szélén, hogy éppen csak legyen rajta egy kicsi, és így tettem fel rá a festéket és láss csodát, minden rendben volt :)
Én emellett a L'oreal por állagú szemceruzáját használom, aminek nagyon felerősíti a fekete színét és egész nap gyönyörű a tusvonalam, mintha akkor festettem volna ki a szemem.
Tehát én biztos, hogy újraveszem ha kifogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Tehát én biztos, hogy újraveszem ha kifogy :)