Walmark

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. június 11.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Viaderm Complete gondoskodás a bőrnek - belülről.

• a szép hajért
  • az egészséges bőrért
  • az egészséges, erős körmökért

A  cink és a biotin szerepet játszik abban, hogy haja egészséges legyen, a réz a haj színének megtartását támogatja.

A cink, az A-vitamin, a B3-vitamin és a biotin részt vesz a bőr egészségének megőrzésében, a ligetszépe magolaj hozzájárul a bőr rugalmasságához.

A cink a köröm egészséges szerkezetének fenntartását támogatja.

Összetevők: ligetszépe magolaj (Oenothera biennis), zselatin, L-metionin, nedvesítőszer (glicerin), cink-glukonát, szilícium-dioxid, nicotinamid, DL-alfa-tokoferol-acetát, szója-lecitin, réz-glukonát, színezékek (titán-dioxid, ammónium-kálium-szilikát, vasoxid), retinil-palmitát, maltodextrin, D-biotin, akácméz

edibaba

2014. június 1.

Egy 30 és egy 60 db-os kiszerelést szedtem be hébe-hóba, nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de miután elfogyott, azt tapasztaltam, hogy kb fél évig alig hullott a hajam. Valószínűleg feltöltött a szükséges és hiányzó dolgokkal és ennek köszönhetem a hajhullásmentes időszakot.
Nekem az is fontos szempont, hogy ez nem egy nagy kapszula, hanem kerekded csúszós bogyó, úgyhogy könnyen lemegy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.