WANT

Ár:   $36.41   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. április 8.

Ár:   $36.41
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az antioxidánsokban gazdag bőrradír megfűszerezi a kötelező arctisztítási rutint. Akár mélysztító maszkként is alkalmas a pattanásos, kombinált és zsíros bőrűek számára.  A porrá őrölt gyömbérrel, magonsztánnal és acai bogyóval dúsított zöld agyag bázisú formula méregtelenítiő hatású, serkenti a vérkeringést és segít egyetlen karcolás nélkül újjászületni a tisztátalan bőrfelszínt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bentonite 0 0