WANT

Ár:   $21.55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. március 31.

Ár:   $21.55
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tonik, hidratáló arcpermet és maszk aktivátor egyben, mely tisztítás után kiegyensúlyozza és előkészíti a bőrt a reggeli rutinra. Párosítható por állagú maszkkal, a forró napsütéses napokon hűsíti és élénkíti a szomjas bőrt.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.