Wartner

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: aveca15, Módosítva: 2018. október 1.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Már 7 nap alatt látható eredményt nyújt.

eszterjhsz

2020. augusztus 2.

Egy évig küzdöttem a korábban egyébként már többször bevált vérehulló fecskefű oldatos ecsetelgetéssel, aminek eredményeként gyakorlatilag csak annyi történt, hogy megjelent egy újabb szemölcs az ujjamon. Nagyon meguntam, végső elkeseredésemben próbáltam ki ezt a terméket, és - bár nem azonnal - de öt hét alatt mindkét szemölcsömtől elbúcsúztam. Az első hetekben naponta többször is használtam, majd hetente egy-két alkalommal, így végül több lépésben tudtam eltávolítani az elhalt bőrréteget. Azt még nem tudom, hogy kiújulnak-e a szemölcsök, de egyelőre nagy a boldogság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

erikanna

2020. július 7.

Egyáltalán nem jó semmire sem.Ha lehetne,visszakérném az árát.
Amikor én vettem (jó pár éve)akkor még adtak hozzá kb5-6 vatta fejet de hiába nyomtam rá a szemölcsre(pedig nem is volt nagy!!)semmit nem csinált vele.A spray. változatot nem ismerem,de ha egy kicsit utána gondol valaki,akkor minek a spray ha leszedi a stift???Ez az egész csak üzletről szól.És ez nagyon idegesítő,hogy folyton csak leakasztanak pénzeket a tapasztalatlan vevőkről.Különben meg amit egy bőrgyógyász szakorvos(aki egész életében azzal foglalkozik) nem tud megoldani csak késsel vagy lézerrel,nehogy már egy ismeretlen társaság akiről semmit nem tudunk egy márkanév mögé bújva megoldja egy sprével vagy egy stiftel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Egyáltalán nem jó semmire sem.Ha lehetne,visszakérném az árát.

mjenni

2019. szeptember 3.

Kezdetben úgy tűnt jó lesz, kezdte megadni magát egy nagyon makacs szemölcsöm, de sajnos nem volt elég. A kisebbekkel szerintem gond nélkül elbánna. Az ára viszont elég borsos, ami miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

erikanna

2019. június 30.

Nem jó semmire!Igaz nagyon régen vettem azt a változatát amelyikhez járt + 4-6 (fej is)és egyáltalán nem segített semmit.Az a baj,hogy ezekkel a készítményekkel csak lehúzzák az embereket .Nagyon szomorú!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Nuvola

2018. június 7.

Miután mindennel próbálkoztam a teafaolajtól a lizin kapszuláig, végre itt A MEGOLDÁS.

Az eddigiekből látom, más is akad, aki testszerte alkalmazza, akár arcon is. A tapasztalataim megosztanám: ha finomabb bőrfelületre visszük fel, a használati utasításnál is gyengédebben bánjunk magunkkal. Első használat előtt csavarjuk el a toll végét, ahogy előírás, a későbbiekben viszont erre nem nagyon van szükség. Ha cseppecskét látunk a toll hegyén, az valószínűleg már túl sok. Egyszerűen pöttyintsünk a bőrünkre egy keveset, aztán várjunk, hogy elérjen a maró érzet az agyunkig. ( Mivel ez egy áttetsző gél, nem látjuk, van-e már a bőrön.) Ha ügyesen csináltuk, jutott sav a szemölcsre, és csakis oda. A pötty kifehéredik, a környéke pedig rövid időre bepirosodik. Esti használat után reggel már felmérhetjük, kell-e a helyet tovább maratni előírás szerint, vagy inkább megvárjuk, míg lehámlik az elhalt felület. Én az utóbbit javaslom - tovább tart, de biztonságos.

Szemölcs ellen létszükséglet ez a Wartner toll:
- az applikátor nagyon precíz
- a gél állag biztosítja, hogy nem szalad szét a bőrön
- a kezelt szemölcsöt lezárja.

A Rossmann-ban jutányosabb az ára, mint egyes patikákban. Így is, úgy is megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Szemölcs ellen létszükséglet ez a Wartner toll:
- az applikátor nagyon precíz
- a gél állag biztosítja, hogy nem szalad szét a bőrön
- a kezelt szemölcsöt lezárja.

Honeyhair

2017. november 8.

Iskolás gyermekem lábujjának alsó, talajjal érintkező felszínén alakult ki egy érdes felületű szemölcs, és ezt a szert választottam a kezeléséhez. A használati utasítást maximálisan betartva alkalmaztam, négy napon át, naponta kétszer, csak a szemölcsre kenve, a környező bőrt krémezve. A gyermekemnek nem fájt, nem csípett, és kb. 15 perc hatóidő után mindig leragasztottam a lábujját, hogy a maradék járás közben se törlődjön le. Így, máson alkalmazva egyszerű volt a használata, mert jól hozzáfértem a területhez, és a gél állag miatt a szer a helyén maradt, nem folyt le; de saját lábon már nyilván problémásabb lett volna a használata.

A négynapos időtartam során a szemölcs furcsa, de továbbra is fájdalommentes szín- és alakváltozásokon ment keresztül, majd egyszer csak az elszíneződött, elhalt, megkeményedett bőrdarab leesett, és alatta teljesen tiszta, új bőr jelent meg. Ennek már négy hónapja, és a szemölcs nem nőtt vissza, a bőr azóta is sima és ép, a kezelést nem kellett megismételni. Én csak ámulok és bámulok, az elégedettségem maximális. Eddig nem mertem örvendezni, de azt hiszem, ennyi idő után már lehet. Tényleg nem hittem volna, hogy létezik valami, ami olyan hatékony, hogy el lehet kerülni a bőrgyógyászati eltávolítást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 8.

flora08

2017. július 28.

A kisujjamon megjelent egy szemölcs, annak eltűntetésére használtam. Még gyermekkoromban volt egy a talpamon, azt bőrgyógyász vágta ki, nagyon fájt akkor is (kis lidokain injekció a talpba..) utána is, ráadásul megmaradt a helye. Ezt a tortúrát szerettem volna elkerülni, gondoltam adok egy esélyt a Wartnernek. Kikértem a gyógyszerész véleményét, ő ezt ajánlotta a fagyasztóssal szemben. Az első használat alkalmával (óvatosságom ellenére) az egészséges bőrfelületre is cseppent belőle, ami meglepően erős fájdalmat okozott, azonnal hófehérre színezte a bőrömet, és később seb is keletkezett rajta :( Azonban a használatnak köszönhetően a szemölcs felülete annyira megszáradt/megkeményedett, hogy le tudtam szedni egyben, sérülés nélkül. Most a fehéres színű, "új bőr" van a helyén. Remélem nem nő vissza. Négy csillagot adok, mert körülményes a használata, de úgy néz ki, bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

mLK235

2017. június 14.

Édesanyám orrán éktelenkedik szerinte ( alig lehet észrevenni tejfehér színű) és nem bírja ki hogy ne piszkálja. Ez a termék sem vált be nála, sajnos fiatal korában kivágták neki, de visszanőtt, azóta folyton szabadulna tőle de folyton visszanő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

eszti003

2017. január 4.

egyáltalán nem vált be nekem talpon.
talpszemölcsöm volt közel 4 évig, rengeteg módszerrel próbálkoztam (sebész vágta ki, bőrgyógyász fagyasztotta+kaparta+kiégette, wartner, gyógyszertári mixek, stb.) de mindig visszanőtt.
a wartner legalább megállította a növésben, de a használata nehézkes, nagyon kell figyelni, hogy csak a szemölcsre menjen belőle, kiírtani az enyémet sajnos nem lehetett vele.
ilyen lapos szemölcs eltávolítására (tudom, nevetségesen hangzik, én is csak végső elkeseredésemben próbáltam ki) az ezüstszínű ragasztószalag volt csak alkalmas. 2 hétig állandóan szorosan le volt ragasztva, kb. a 15. napon egy kis rásegítéssel ki lehetett fordítani az elhalt szemölcsöt, amivel előtte 3 évig küzdöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

egyáltalán nem vált be nekem talpon.

Barbadosz

2016. november 28.

Az alábbi vélemények alapján adtam ennek a terméknek egy esélyt. Nekem bevált, a sima gyógyszertári "löttyel" és a Wartner "fagyasztós" változatával ellentétben. :) Szuper.
Arra viszont nagyon kell vigyázni, hogy épp bőrre ne kerüljön, mert azt nagyon irritálja (nekem sikerült lecseppentenem a karom és bár gyorsan lemostam másnapra szép piros lett a bőröm.) Könnyebb, ha van, aki beecseteli a szemölcs felületét és nem saját magunknak kell ügyetlenkednünk. Ecsetelés után minimum 15 percet várni kell míg a kezelt felület bármihez is hozzáérhet.
A kezelést követően először olyan, mintha megkeményedne a szemölcs felülete, majd szépen lassan leválik ez a megkeményedett bőrrész és alatta megjelenik a puhább, egészséges bőr.
Én kétszer álltam neki a kezelésnek igaz, a dobozon javasolt 4 nap reggel-este helyett csak 2 napon át este kezeltem, utána kb. 3-4 nap volt míg "lehámlott" Majd megismételtem az első kezelést. Teljesen eltűntek a szemölcseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Más néven TCA. A triklórecetsav színtelen, enyhén szúrós szagú, nagyon erős sav, erőssége vetekszik a kénsavéval, a gyógyászatban emiatt szemölcsök irtására használják. Újabban terjedőben van bőrradírként való alkalmazása az erős bőrhámlasztó hatása miatt.