Wartner

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Lefagyasztja a szemölcsöt a gyökeréig, akár egyetlen kezeléssel.

Jeanette

2019. április 28.

Talpamon lévő szemölcsöknél nem vált be, viszont amikor a kisujjam szélén kezdett kialakulni egy darab, azonnal lefagyasztottam, utána 1x megismételtem másnapra eltűntette. Az ára viszont horribilis. 7000 forintért vettem a gyógyszertárban. A talpon lévő szemölcsökkel sajnos egyáltalán nem válik be a termék, viszont a kisujjamról 2 nap alatt eltűntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

PETRA820718

2019. január 11.

Volt, (van) egy pàr szemölcsöm, amik zavartak/zavarnak esztètikailag.Ìgy gondoltam megpróbálom eme terméket, bízván benne, hogy otthoni keretek között, egyèb drasztikus beavatkozás nélkül megszabadulhatok tőlük.
Nagyot ,álmodtam' úgy tűnik, mert az,hogy megválljak tőlük nagyon nem jött be, sőtt, ha még csak a meglétükkel lenne a baj, de sajnos nem.
A történet a következő:
2018.december 29.én használtam először, akkor két nagyobb szemölcsöt kezeltem vele,hideg volt, csípett, égetett a használat közben.
Teltek a napok és nem jó irányban történtek a vàltozàsok, elkezdtek foltokban sötètedni, levedzeni, varrasodni...félelmetesen nézett ki főleg az egyik.Jelenleg jobb a helyzet, hogy próbálom menteni a menthetőt, de itt már rég nem a szemölcs eltüntetèséről van szó, hanem az egészségèről/egészsègemről.A bőröm is megégette a kezelt területen.
Örülök, ha megúszom a bőrgyógyàszt.
Soha többet!Nem játék a szemölcs!Ne okozzunk felesleges bajt magunknak!!
7000ft pénzkidobás egy minősíthetetlen termékért!Minusz csillag sajnos nincs.
Ne feledjük!
Az elkerült bajokból tevődik össze a boldogság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

A történet a következő:
Örülök, ha megúszom a bőrgyógyàszt.
Soha többet!Nem játék a szemölcs!Ne okozzunk felesleges bajt magunknak!!
7000ft pénzkidobás egy minősíthetetlen termékért!Minusz csillag sajnos nincs.
Ne feledjük!
Az elkerült bajokból tevődik össze a boldogság!

Hecate

2018. április 28.

Nem segít semmit, bár a használata jópofán mókás és amúgy is szeretem a hideg dolgokat. Viszont az ára jól fogyasztja a pénztárcát. :o( Nekem az Egaver jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

leyorens

2017. szeptember 30.

Nagy reményeket fűztem ehez a termékhez, de sajnos a hatása egyenlő a nullával. Egészen picike és nagyobb szemölcsöm is van, de sajnos teljesen hatástalan mindegyikkel szemben. Nagyon sajnálom, hogy ennyi pénzt áldoztam rá, hiszen ez egy bőrgyógyászati kezelésnek a fele kb. és az legalább tényleg hatásos. Egyáltalán nem ajánlom senkinek, pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

flaghunter

2016. augusztus 28.

Csodát nem tesz, mert a fagyasztás után visszajöhet a szemölcs. Fél éve vettem, és időben el kell kezdeni használni. A picik eltüntek, de nagyobbal szemben nincs ereje. Amúgy ajánlom, ha nem akar vki orvoshoz menni és tényleg képes betartani a használati utasítást. De az a tapasztalatom, hogy csak a picikkel képes leszámolni. Az ára elég húzós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Gyevocska

2016. július 31.

Talán volt vagy 10 éve, amikor muszáj volt vennem. valami horribilis mennyiségű, 9-11 db szemölcsöm volt. Kezemen, lábamon. S mert tinikoromból volt pár nem annyira pozitív élményem a sebészeten, így úgy döntöttem, majd Magam oldom meg ezt a problémát. Nincs hetekig kínlódás egy krémmel, majd miután elfertőződött (fertőtlenítés ellenére), bebicegni a sebészetre, ahol fájdalmas kimetszés az ájulás széléig!
Gondosan elolvastam a használati utasítást, és nekiestem a dudoraimnak. És láss csodát, volt, nincs. Pár hét alatt az összes eltűnt. Boldogsságossásgos volt eme pillanat! Teljesen megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Valentine

2016. január 7.

Sok-sok évvel ezelőtt próbáltam ki, mivel a lábfejemre jött egy szemölcs. Akkoriban jött be új termékként. Az ára akkor iszonyatosan magas volt, hatása pedig egyenlő volt a nullával. Egyértelműen penzkidobás volt számomra. Végül az orvos felírt egy jóval olcsóbb készítményt, ami hatott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.