Wayne Goss

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Ár:   $14
Kiszerelés:   1,14 g

Klasszikus szemceruza, amely használható önmagában vagy szemhéjpúderek alapjaként is.

3 színben elérhető: Obsidian, Precious Opal, Rich Hazel.

Az INCI az Obsidian színre vonatkozik

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.