Weil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

x

2014. szeptember 27.

Frissítő, természetes, tiszta, gyenge mind kiterjedés, mind tartósság szempontjából, senkit sem zavaró (bár engem zavar néha, mert kicsit katyvasz szerű, van benne valami fura), valami Mitsoukóra emlékeztet benne. Egynek elmegy, nyárra, nappalra, olcsó, így sokszor újra lehet fújni, ha az ember erre vágyik. Nem tudom, hogy 3 vagy 4 legyen, egyelőre 4, mert olyan jó szívem van. :) Leginkább a tiszta, vizes, természetes jelzők ugranak be róla, pedig nem aquás illat. Vízesés mellett napon száradó frissen mosott természetes anyagból készült ruha egy gyönyörű, ártatlan, derűs nyári napon. De néha a másik arcát mutatja, amit leírni sem tudok, nem ronda vagy sértő, csak valahogy nem összeillő, nem tudok mit kezdeni vele, nem értem. De egyre inkább előjön a napos oldala.

Na jó, ez mégiscsak három pont lesz, mert annyira nem karakteres, h nem is sajnálom, amiért ilyen kevéssé tartós. Nem hiányzik, amikor eltűnik a bőrről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 27.