Best of Beauty 2019

Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2011. október 30.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolás

A sugárzóan szép sárga színű árnika virág az izomzat valódi jótevője. A nyírfa levél kivonatával együtt növelik az izomzat keringését, így felmelegítik azt. Elősegítik a fokozott mozgás következtében elkerülhetetlen apró vagy nagyobb sérülések gyógyulását, segítik az izmok tágulásának következményeit felszámolni. Ilyen jól látható izom tágulás következménye például a várandósság ideje után a hason látható "striák", a terhességi csíkok is.

lysza1985

2017. január 24.

Sok év után elkezdtem újra edzőterembe járni és talán nem voltam elég óvatos, de ami másnap fogadott azt már nem is izomláznak nevezném, nem tudtam mozdulni. Azután vettem, a további edzések után használni, megelőzésképpen. Nagyon bársonyos lesz utána a bőr, a kék-zöld foltok hamarabb elmúlnak, remélem, hogy a későbbiekben csökkenthetem az izomlázat is vele-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Firenzisz

2015. szeptember 14.

Edzés után szoktam izomlazításra és talpmasszázsra használni. Kellemes, erőteljes illatú, így beborítja a szobát az illat. Az izomlazító hatást elsősorban nem a terméknek tudom be, hanem a masszázsnak, de a nagyrészt természetes összetevők miatt szívesen választom ezt a terméket. Nem éppen az olcsóbb kategóriába tartozik, de ennyi luxus belefér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

bogibooo

2012. március 26.

Ezt is a coca cola aerobik napon vettem és hát utána be is vetettem... úgy két óra kangoo egy gymstick és egy béres alexandra után kellően vágytam rá...persze egy zuhanynál nem jobban.:) szóval fogtam őt meg a páromat és tetőtől talpig (majdnem szó szerint ) átmasszíroztattam magam vele, és a hatás reggelre nem maradt el. Van izomlázam, de ennél sokkalsokkal durvább szokott lenni. Tényleg ápolja a bőrömet is , és regenerálja az izmokat. Ráadásként pedig nagyon kiadós, minimális adag kell belőle, így ez a 10mls minta is sokáig elég lesz. Mivel rendszeresen sportolok tuti beruházok a nagyra is.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Viki 1980

2012. február 3.

Én edzés és zuhanyzás után használom, nagyon jól regenerálja az izmokat, és elmulasztja az izomlázat, plusz a bőrömet is ápolja. Nem is kell testápolót használnom mellé. Több mint 98%-ban bio összetevőket tartalmaz, úgyhogy nem félek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Tisztítószerek: Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin