Weleda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biotta, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3390 Ft

A Weleda Hajolaj különleges ápolást nyújt az extra száraz, töredezett hajnak. A haj rugalmas lesz és visszanyeri természetes csillogását. Segítheti a természetes faggyútermelést és hatásos a korpaképződéssel szemben. Borostyán kivonatot tartalmaz, mely hajnövekedést serkentő hatásáról már régóta ismert.

Ár: 2999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3390 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Niphredil

2018. október 10.

Ez azon kevés dolgok egyike, amit végül semmire nem tudtam elhasználni, még alternatív jelleggel sem, mivel annyira irritálta a bőröm, még akkor is, ha csak tényleg a hajam végére tettem belőle egy keveset. Mikor még közvetlenül a fejbőrömön próbálkoztam vele csipő, égő érzést okozott és fokozta az irritációimat. A leírásából semmit nem teljesített, a hajat ugyan ápolja, de az adagolója (ha lehet annak nevezni) nagyon szerencsétlen, ici-pici mennyiség is elég belőle a nagyon száraz hajra is (én is erre vettem, plussz a száraz fejbőrre). Agyon van illatosítva, erőteljes és kesernyésen büdös és ez sokáig trónol is a hajon, napokig. Hatalmas csalódás volt, az egyszerűbb és olcsóbb jojoba vagy argánolajjal többre mentem, a fenti hátrányok nélkül. A kukában landolt a félig teli üvege. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Arianna

2017. január 10.

Szinte csak weleda termékeket használok, de ez nem lett a kedvencem. Nekem zsíros a hajam és a vége száraz a sok festés miatt. Ha ezt a terméket használom, akkor nagyon kell vigyáznom, hogy csak a hajvégekre tegyek, mert egyébként úgy néz ki tőle a hajam, minta meg sem mostam volna, nemhogy visszaadná a csillogását, hanem újra meg le kell mosni az egészet. Nálam hajvégápolóként funkciónál, arra jó. Azért vontam le két pontot, mert macerás felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

biotta

2015. december 12.

Már több üveggel használtam el. Nagyon könnyen kiszárad a hajam, különösen a végei, és ezzel szoktam vékonyan bekenni, hogy megakadályozzam mindezt. Rendszeres használattal sokkal később válik töredezetté a hajam. Nagyon kellemes natúr illata van. Egy használat során lehellet vékonyan kell felvinni, így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Emolliensek: Arachis Hypogaea (Peanut) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin