Weleda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu,

Gyengéden tisztít és csodás rózsaillatot áraszt. Értékes rózsaolajat tartalmaz.

Ár: -- , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2015. augusztus 8.

Nagyon kellemes illata van, finom rózsa... Lágy, krémes habja van ( a körömvirágoshoz képest nekem dúsabbnak tűnik), nagyon jól tisztít. Az ára magas, de az összetevői jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

macskajaj

2014. szeptember 4.

Én nagyon szeretem ezt a szappant. Habár elég húzós az ára egy "normál", drogériás szappanhoz képest, de szépek az összetevői, nagyon alaposan, mégis gyengéden tisztít, nem irritál, engem nem is szárít, és az illata... igazi, de nem tolakodó, nagyon finom rózsaillat. Egyik kedvenc szappanom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Doozy

2012. augusztus 18.

Jó összetevők, ennek ellenére nekem is szárít egy kicsit. Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jó összetevők, ennek ellenére nekem is szárít egy kicsit. Felejtős.

anabela

2012. március 17.

nagyon szeretem az illatát, igazi finom rózsaillat. a szappan jól habzik, könnyen lemosható, tényleg szárít eléggé, mikor mosom le vízzel, akkor olyan "csikorgós" a bőröm, vagy nemtom hogy fogalmazzam, de így megakad a kezem rajta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

gyugyi.kinga

2012. február 6.

Nagyon finom az illata de nekem sajnos szárítja a bőröm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 6.

Nagyon finom az illata de nekem sajnos szárítja a bőröm....

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.