Wella

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2012. október 13.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Göndörödésgátló, ragyogó befejezés a fényes és egyenes frizurához.

evelinmolnar

2015. május 11.

Én már fél éve használom, a fodrászoknál nagyon drága, viszont egy internetes webshopon keresztül könnyen hozzáférhető és az ára is elérhető. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.