Wella

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

A Wellaflex termékcsalád új tagja, különleges hatóanyagokkal. Extra erős tartást biztosít (4-es fokozat).

angyalka1225

2020. január 1.

Hullámos hajam van, ráadásul sok is és elég hosszú, így ha nem fodrász szárítja, mindig katasztrofálisan áll: egy merő kóc az egész és rossz hozzáérni, mindegy, milyen sampont, balzsamot, olajat stb. használok. Azt hittem, ez majd csak a formáján segít, de puhává is tette. Azért nem "out of the saloon"-look, de ezt nem is feltételezném egy termékről se, ezért jár az 5 csillag. (Haj)hab a tortán, hogy finom illatú! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

christels

2019. július 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, mindent leírt, amit én is akartam, nagyon jó kis cucc ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

hofeherkivi

2019. május 26.

Végre egy termék ami tényleg az igazi "frizzy" hajú embereknek van és nem csak marketing fogásnak írják rá. Bár extra erős tartást ígér, mivel ez hajhab és nem is gagyi nem kell arra a hajlakkos betonkemeny cuccra gondolni, nem vesz el a haj fényéből és rugalmasságából és tök könnyen ki lehet fésülni. Kellemes illata van, de én a hajamon nem szoktam érezni. Borzasztóan problémás a hajam ilyen szempontból, göndör-hullamos és extra extra száraz, így nem vártam tőle csodát abszolút, de nálam túlteljesítette az elvárást. Én vízesen is teszek rá szárítás előtt meg ha úgy érzem kell akkor utána is, meg persze ha olyanom van akkor a következő napokban is, de én még nem tudtam rá annyit tenni hogy egy csomoba álljon össze, puha maradt mindig és kifesulheto. Nincs horribilis ára, minden drogériában kapható és sokáig elég, úgyhogy egy próbát mindenképp megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

laszlobrigi04

2018. október 5.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki a Wellaflex családját, ez volt a tesztalany. Sokáig ragaszkodtam a taft hajhabjaihoz, de ez minden tekintetben lenyomja. Kellemes, nem tolakodó illat, jó tartás, nincs zsíros kinézete utána a hajnak. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

jkrisztie2

2018. január 15.

Illata a jól ismert wella illat, amit imádok. Nem ragad, gyönyörűen formázza a hajamat, ez is pont olyan jól bevált mint a 2nd day volume.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.