Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Wellaflex Sensitive: erős hajlakk FlexActive technológiával

syrin

2018. április 4.

Régóta használok Wellaflex lakkot, többfélét is kipróbáltam, aztán megörültem, hogy van parfümmentes is. "Csak" hajlakk, a kevés, vékonyszálú hajammal nem tesz csodát, így nem kapja meg a csodaszereknek járó 5 csillagot. Számomra a legnagyobb pozitívuma, hogy nincs hajlakkszaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Nixa

2015. szeptember 3.

Akármit használtam, mindentől viszketett a fejbőröm, így gondoltam kipróbálom ezt. Azóta megszűnt a viszketés, nem ragad össze tőle az ember haja, szépen tart egész nap, a szaga nem túl szúrós. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

kismadár

2014. december 22.

A legjobb hajlakk, amit eddig használtam, ha lehetne, 6 csillagot adnék rá! Bár illatmentes, egy kicsi illata van, ami számomra közömbös, hamar elillan. Az ára jó, ha jól emlékszem 1000 forint alatt van. Én úgy szoktam használni, h egyszer hajformázás közben, egyszer pedig akkor átfújom az egész hajam, amikor már teljesen készen van. Így tökéletes tartást biztosít. Nem tapad tőle össze a hajam, nem szárítja ki, nem lesz betonkemény, nem lesz "lisztes" hatású. Amikor húzós hetem volt, és csak 1 hét után tudtam hajat mosni, úgy, h közben minden nap használtam, akkor sem volt csúnya vagy "koszos" tőle a hajam. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate