Wellness&Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Cseresznyevirág és rózsa kivonattal. Gyengéden ápolja a bőrt, megfelelő hidratálást biztosít és véd a kiszáradástól.

Alkohol-, parabén-, színezék-, ásványi olaj- és szilikonmentes, vegán.

tamcs1

2017. augusztus 29.

Hihetetlen finom az illata, egészen hamar beszívódik bár nekem egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de az illat és a selymes bőr kárpótol ezért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Ragdoll

2017. július 24.

Először azt hittem csak szilikon és parfüm van benne, nem gondoltam hogy ilyen jóságok, főleg az első helyen 🙂
Én borotválkozás után masszírozom a bőrömbe, nagyon jól megnyugtatja a viszkető/ húzódó bőrt! Tavasz elején vettem, azóta a rendszeres használat mellett kicsit több mint a fele fogyott csak el! Ha elfogy tuti beszerzem ennek a vaníliás változatát, nekem az illata egy picit öregasszonyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Linda86

2017. július 23.

Az illata nagyon kellemes, és nagyon puha tőle a bőröm. Viszonylag hamar beszívódik. Nagyon kellemes használni, de sajnos nem hidratál hosszú távon, én pedig nem szeretek állandóan kenegetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

laruci

2016. december 21.

vanilia illatban kapni most a rossmannban. Hu imádom. Nem szeretem az olajokat, de ez fantasztikus. Nem marad sokáig olajos a bőr. Kellemes, puha lesz tőle bőröm. Nekem nagyon tetszik az illata is, mert nem az a nagyon erős. Pont jó. Én máskor is szivesen megveszem. :)

Másnap megvettem a csereszvirág-rózsa illatát is. Nagyon ettszik. Eddig ez a legjobb. Imádom. Olyan finom kellemes az illata, hogy a kézkrémét is megvettem. Én nagyon utálom a rózsás dolgokat, így félve vettem meg. Én nem érzem benne a rózsát. Nagyon kellemes, finom az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol