Wet Wipe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CBA   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2012. július 4.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   CBA
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Sensy intim törlőkendő nyugtató hatású. Megfelelő védelmet nyújt az érzékeny bőrűek számára is. Gyengéden tisztít, hosszantartó frisseséget biztosít. Segít megőrizni az intim testrészek természetes pH értékét.

KuliKali

2019. január 18.

Szoktam venni ilyesmiket, sosben nem baj ha van nálunk egy mentő kendő. (Természetesen amikor szükség van rá sosincs nálam...namindegy) Ő is egy régi jól bevált darab. Árban szuper,nincs irritáló illata mint pl a libressenek, egyáltalán nem irritál. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

LathatatlanOzike

2017. február 6.

A JimJams törlőkendőjét most nem találtam a boltokban, így megvettem ezt. Jól választottam, mert jó minősége van, jó a kendők mérete és kellően át vannak itatva, az illatával sincs semmi bajom. Ennyi pénzért bőven megérte, szerintem máskor is ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

haloittbarbi

2013. augusztus 7.

Többször is újravásároltam és mindig a Rossmannban. Árban kitűnő, és úgy emlékszem ő volt az egyik legolcsóbb a polcokon!:) Engem nem irritált és az illata is kellemes, az összetevői is elfogadhatóak. Bár én áttértem azóta a Babydream törlőkendőre (extra sensitive) mert annak jobbak az összetevői, kicsit "szárazabb" ennél, de megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

nyappyberii

2013. július 8.

Én tavaly ezt vittem fesztiválozni,ő törte meg "intimkendő-szűzességem".
Teljesen konfortosan elfesztiváloztam vele,felfrissültem a használata után és teljesen komfortosnak,tisztának éreztem magam :)
az illatát is sikerült megszeretnem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Én tavaly ezt vittem fesztiválozni,ő törte meg "intimkendő-szűzességem".
az illatát is sikerült megszeretnem :D

magnes

2013. július 3.

Kicsi a kendő, az anyaga nem elég finom és nem elég nedves. Irritálni nem irritált, de ebben az árban is van jobb. Inkább áldozok rá picit többet, de legyen értelme a használatának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 3.

Csajszi26

2013. május 13.

Engem egyáltalán nem irritált,az illatával sincs semmi bajom! A táskába tökéletes és még olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 13.

sabrirory

2013. április 14.

már 3-adszorra vettem újra :) Kellemes illata van és teszi a dolgát :) Teljesen meg vagyok elégedve vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

hjanka

2012. december 20.

Havi 2-3 alkalommal, szeptember óta ugyan azt a csomagot használom. Hiába zárom vissza a csomagot, kiszárad a felső réteg. 2-300 forint körüli az ára, de ebben az árkategóriában vannak jobbak is. Erős, erjedtnek tűnő szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Wiikii

2012. november 1.

Eddig egyszer használtam, mert a megszokott nem volt a boltban. Kicsit irritált és az illatát sem találtam kellemesnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

jampiangel

2012. október 27.

Kellemes az illata (nekem legalábbis), mindig van a táskámban, ha esetleg olyan helyre tévednék ahol nem megoldott a tisztálkodás, vagy az ülőkét letörölni...Ilyen célra megfelel és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabályos INCI név. Jelentése növényi cseppek.