White Castle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2012. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Bőrtápláló, tiszta mandulaolajjal készített , antioxidáns hatású E-vitaminnal dúsított, kellemes illatú, színezékmentes, hidratálló parfümszappan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

encimokus

2013. február 24.

Készletsöprés alkalmával találkoztam vele a Tescoban, kb 380 ft volt. Meglepően jó termék. Enyhe, púderes illat, krémes hab, viszonylag jó összetevők. Engem egyáltalán nem szárít, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 24.

yvie

2013. január 4.

Nagyon habzik, amit a natúr szappanoktól nem szoktam meg, szinte már-már krémes. Illata diszkrét, kellemes. Nem szárít, eddig megvagyok vele elégedve.

UPDATE: Napi használat melett viszketek töle,és a kezemen piros pöttyök jelentek meg. Nem tudom neki köszönhető-e, de odaadtam édesanyámnak és Ö bírja nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate