Widian by AJ Arabia

Ár:   68 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Ár:   68 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: kókusz, málna, mandarin, mandula, rózsaszín bors, szilva

Szívjegyek:  ibolya, mézvirág, narancsvirág, orchidea, tubarózsa

Alapjegyek: ambrette, benzoé, mósusz, pacsuli, vanília

Widian by AJ Arabia Rose Arabia Almond - minta
Ár: 800 Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

silence

2022. szeptember 24.

Felcsigáztak az illatjegyei, ezért rendeltem Neroliból egy mintácskát, ezzel ismerkedtem…
Szeretem az édes, gyümölcsös, mandulás illatokat, de őszintén szólva meglepett, hogy ez mennyire nagyon édes!
Ami abszolút nem baj - sőt! - csak meglepő….
Felvitelkor rózsaborssal meghintett málnás - barackos gyümölcsszirupnak érzem, de nem az a közönséges, mindent letaroló intenzív édességbomba, hanem egy lágy, simogató, sikamlós, édes gyümölcsös, ínycsiklandó illatorgia.
Nem kell sokáig várni, pár perc múltán már az édes fehérvirágok is nyitogatják szirmaikat, majd a teljes leszáradás után egy puha, meleg, mósuszos - vaníliás, pacsulis alapon nyugszanak.
Azt hittem, hogy ez is majd az a szokásos, poros, púderes mandulaillat lesz, mint pl. Xerjoff Italica-ja, vagy BDK Velvet Tonka-ja, de nem, itt inkább mandulakrémet társítok hozzá!
Mondhatni, én nem is igazán érzem ki belőle magát mandulát, rajtam inkább egy mandulás praliné ágyon fekvő édes, ragadós, aszalt gyümölcsös illatnak bizonyul.
Amin csodálkoztam - és emelett nagyon örültem is neki - a málna az elejétől a végéig érződik rajtam…… talán ez az az illatjegy, ami tényleg az első pillanattól a leges-legvégső illatfoszlányokig érezhető.
Közepes hatósugarú, rajtam 1-2 óra múlva már teljesen bőrközeli lesz, viszont tartóssága egész jónak mondható, mintából kenegetve is kitartott több, mint 4 órát, így feltételezem, hogy ha üvegből fújunk, még tartósabbnak bizonyul.
Nem teljesen érzem a saját illatomnak, ezért üveges példányra nem vágyom (szerencsére), de mindenképp jár neki az 5 csillag, mert nagyszerű gourmand finomság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

Ami abszolút nem baj - sőt! - csak meglepő….