Best of Beauty 2019

Wilkinson

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva trópusi kókuszillattal.

Három 100%-osan rugalmas penge és kompakt billenő fej.

Krémezőcsík E-vitaminnal, Aloe Verával, jojobával, teafaolajjal és shea vajjal.

Sierra0120

2019. május 25.

Abszolút jó kis borotva! Tulajdonképpen én is azért vettem meg, mint a többség, a kétpengés borotvák már totál kiborítottak, de mégsem akartam egy vagyont otthagyni a Venusra, szóval gondoltam próbáljuk meg. Nálam az éle is marad egész sokáig. :o Biztos amúgy komolyabb lenne a Gilette.. dehát megmondom az őszintét, annyit nem fogok kifizetni borotváért, szóval ugyancsak marad az "azzal dolgozom, amim van" effekt.
-Ár- érték arányban nagyon jó!
-Néha vágom csak el magam vele
-Nem pattogok ki
-Ettől függetlenül nem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

-Ár- érték arányban nagyon jó!
-Néha vágom csak el magam vele
-Nem pattogok ki
-Ettől függetlenül nem csodaszer

bettina28

2016. december 27.

Én sajnos ellentmondok a nagy többséggel mert nekem valahogy nem vált be. Nem igazán szedte le a szőrt úgy ahogy azt elvártam volna, és nagyon hamar el is kezdett kopni a pengéje. Ezt a teljesítményt szerintem nem éri meg az ára, olcsóbb eldobható borotvák is tudják ezt. Sajnos kipattogni mástól is és ettől is kipattogtam mivel nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

csokibeka

2016. november 17.

Tényleg sokáig bírja egy darab, és jó a fogása, de én kipattogok tőle sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Tényleg sokáig bírja egy darab, és jó a fogása, de én kipattogok tőle sajnos.

senskin

2016. október 26.

Kiváló borotva ez, hiába van cserélhető fejes borotvám, mindig veszek ebből ha drogériában járok. Egyszerűen tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

skelly

2016. augusztus 1.

Számomra ez A borotva. Évek óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Számomra ez A borotva. Évek óta csak ezt használom.

janvidia

2016. július 4.

Miutan folyton megvagtam magam a a 2 penges borotvakkal, azutan valtottam erre. Nagyon szeretem. Szepen siklik a boron es mar kb 1 eve hasznalom es meg mindig nem kopott el!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Bb.Sophie

2016. július 4.

Ha borotva, akkor csak ez jöhet szóba nálam, mindig újraveszem. Kényelmes a nyél kialakítása, könnyű tisztítani és 1-nél többször is használható. Alaposan, könnyen lehet vele dolgozni és szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

missmarple

2016. június 8.

Nekem eddig ennél csak olcsóbb borotváim voltak, szerettem volna egy jobb minőségű eldobhatót. Ezt a jó kommentek miatt vettem meg. Első használattal éreztem, hogy nem siklik rendesen a bőrömön, rosz a fogása, és valahogy a feje sem esik úgy a testemre, ahogy kéne, valamint elég nagy felületen megvátam magam. Pedig előtte rendesen radíroztam és borotvahabot is használtam. Még próbálgatom, lehet, hogy csak én vagyok a béna, de eddig nekem nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Gyevocska

2016. február 14.

Én a férfi változatot használom a legtöbbet. Igazából tök mindegy, nem igénylem a rózsaszínű cuccokat.
A legjobb borotva, amit valaha használtam. Amikor leakciózzák, jól bespájzolok belőle. Férjem is ezt használja, és bár neki érzékeny a pofija, tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Lina14

2015. november 28.

Jó kis borotva, jól viszi a szőrt, nem pattogok ki tőle, és elég sokáig jól használható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0