Wilkinson

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. április 25.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

Az Intuition f.a.b. ™ borotvával egyszerre felfelé és lefelé is könnyedén borotválhatsz. Egyedülálló pengéi kétirányúak: a felső pengék felfelé irányban, az alsók lefelé, a borotva forgatása nélkül borotválnak. A vízre aktiválódó zselé segíti a borotva könnyed siklását a bőrön. A forradalmi kialakításnak köszönhetően könnyedén borotválhatsz felfelé és lefelé is Az egyedülálló, kétirányú pengék előnye, hogy a felső pengék felfelé, irányban, az alsók lefelé borotválnak. A vízre aktiválódó zselé segíti a borotva könnyed siklását & hidratálja a bőrt. A továbbfejlesztett bőrvédő technológia kisimítja a bőrt a pengék alatt, és véd a bőrirritáció ellen. A billenő borotvafejjel minden bőrfelület kényelmesen és egyszerűen elérhető.

ursus

2020. szeptember 8.

Rettenet, borzalom... Hiába mentem át többször a felületen és mostam ki többször egyszerűen borzasztó az eredmény :( Olyan ideges lettem...
A második használatnál ráadásul történt vmi a zselés csíkkal, mert karmolt... Tesztelte egyáltalán a gyártó ezt a terméket???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

bernadettu

2020. augusztus 20.

Abból az ominózus DM boxból van meg.
Az alap ötlet a cserélhető fejjel jó de egy használat után már életlen, más borotvával könnyebben és jobban el lehet távolítani a szőrzetet, nem vált be, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Abból az ominózus DM boxból van meg.

heny000

2020. január 9.

Még csak egyszer használtam. A pozitívum hogy szépen siklik a bőrön, és nem vágtam meg sehol magam. Viszont egyszerűen sehogy sem tudtam vele normálisan leszedni a szőrt. A pótfejeket is megvettem hozzá, egyenlőre azt gondolom hiba volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

evievi

2019. augusztus 17.

Nem a legtökéletesebb de mégis szeretem!
Legjobban a térdhajlatnál vált be és ezzel mindig hamarabb végzek mint a sima borotvákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nem a legtökéletesebb de mégis szeretem!

Csipetke

2019. július 25.

Végre egy borotva amivel nem kaszabolom szét magam. Nem pattogok ki tőle még az intim területen és a hónomallján sem. Gyorsan tudom használni és jóval kevesebb borotva hab kell. Nekem bevált és biztos, hogy veszek hozzá még új fejet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

uagi

2019. július 25.

Első használtatnál azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes borotvát. Semmit nem lehetett érezni, ahogy végig húztam a bőrömön, viszont mégis leszedte a szőrt. Lehetetlenség volt megvágni vele magam. Aztán jött a következő alkalom...miután már 1X vizes lett, azután az egész zselés szappanos cucc a pengékre folyt, elfedte a pengéket és használhatatlan lett. Miután pedig leszedtem a zselés réteget, már csak egy karcoló és alig borotváló valami maradt. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

MiniMaus7

2019. július 10.

Szintén DM boxból van meg, de nekem nem jött be. Hiába megyek át többször a szőrtelenítendő területen valahogy sose lesz teljesen sima az eredmény :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

szanii

2019. május 27.

DM boxos szerzemény, intim területre használom. Jó vele a borotválkozás, érdekes ez az egyszerre kétirányú borotválás. Néha olyan mintha nem borotválna mert nem érzem, de szépen leszedi a szőrt. Egy kicsit kipattogtam, lehet, hogy túl gyors voltam de babaolajjal helyre is jött egyből. Magamtól nem vettem volna meg, de elhasználom amíg éles a pengéje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

loju

2019. május 19.

Hát, nem leszünk öri barik! Hónaljon még elmegy, de a zeg-zugokhoz túl bumszli a feje sajnos! Magamtól meg sem vettem volna, nekem is a DM boxból van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Renx93

2019. május 9.

Szintén Dmbox-ban kaptam meg. Az elgondolás jó, de sajnos nekem nem vált be, próbálkozok még vele, mert kellemes érzetet hagy maga után, nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.