Wilkinson

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Ild89, Módosítva: 2018. május 5.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök

• Három penge és kompakt billenő fej az alapos, kényelmes borotválásért.
  • Két krémezőcsík bőrnyugtató aloéval és jojobával.
  • Könnyű nyél kényelemre és irányíthatóságra formázva.

BadMink

2021. február 22.

Nekem ez vált be legjobban eddig. Legutóbb akciósan találtam Venus-t, gondoltam, baj nem lehet... De lett! Az egy hatalmas pénzkidobás volt, mert az tényleg egyszer használható, ezzel szemben, amit akkor szoktam kidobni, ha már nagyon tele van szőrözve, mert az éle nálam soha nem megy ki. Jó, nem is vagyok nagyon szőrös, a lábamon és a káromon csak szőke, legrosszabb esetben is max. barna szőrök vannak, de éppen ez szokott a baj lenni, mert az ilyen kis gyenge gyapjút nem szokták vinni a borotvák. Na, ez lekapja egy húzásra! Ennél jobbat még nem találtam se tartósság, se hatékonyság szempontjából, se ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Vicus

2018. május 20.

Tényleg jobb, mint a gagyi egyszer-kétszer használható borotvák, amiket eddig használtam. Azért elájulnom nem sikerült tőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

tátombák

2017. január 3.

Tudom, öregszem, de azt hiszem eljutottam arra a pontra, hogy a borotván biza nem szabad spórolni. Hamvas tinikorom óta folyamatosan váltogatom a márkákat, volt mélypont, mindig próbáltam olcsón megúszni, de legutóbb belefutottam egy olyan borzalmasba, hogy egy életre kiábrándultam az olcsó kakikból.
Volt már ennél strapabíróbb borotvám is, de nem panaszkodom rá. Fura, hogy ez tömény műanyag, nincs benne gumiberakás, az ember azt hinné, hogy ez valami kis gagyi, de nem az. Könnyű, kézreesik, a penge kellően éles, kb 1 hónapot bír.
A Müllerben 4+2es csomagban árulják, így a legolcsóbb a városban, többször újravettem onnan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

csillamunikornishercegno2003

2016. augusztus 30.

Ez már végre olyan cucc, amire tényleg azt lehet mondani, hogy borotva!
Nekem ezelőtt olcsóbb borotvám volt, az is wilkinson sword. Hát az ehhez képest lókaki. Ez 1 használat után nem megy a kukába, nem vágom meg vele magam és kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ez már végre olyan cucc, amire tényleg azt lehet mondani, hogy borotva!

Kingucii

2016. július 30.

Engem össze-vissza vágott, ki is pattogtam tőle rendesen.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Engem össze-vissza vágott, ki is pattogtam tőle rendesen.. :/

ftmea13

2016. július 26.

Kedvenc borotvám. Annyira sokáig elég, nagyon jól kézre áll. Csak rossz tapasztalaim voltak borotvával, ezzel viszont nagyon pozitív. Egyszer elég áthúznom és már selymes is a bőröm. Semmi irritációt nem vált ki, bár én nagy testápoló fanatikus vagyok, így mindig használok, de e nélkül is csak jó tapasztalaim voltak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

balankaa01

2016. július 25.

Nálam 1 borotva kb egy hónapig funkcionál, ez durván 8 borotválkozás (hetente 2).
Ettől jobbat még nem próbáltam. Kellemesen 'szappanoz' az a felső kis csík, nem kell 60x végighúznom ugyanott ahhoz, hogy sima legyen a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

KlaudiaZs

2015. április 27.

Nem is tudom miért ezt vettem meg az x-epil 4 dbosa helyett, de rossz döntés volt. Annyira éles frissen, hogy össze-vissza vagdosott és kipattogoztam nagyon csúnyán, mikor megláttam az eredményt, elszörnyedtem. Nem fogom újravenni, elhasználni is max a lábszáramon, ott kevésbé érzékeny a bőröm mint a combomon vagy karomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Villango

2014. augusztus 9.

Ó hát nagyon jó, mit mondhatnék még? :)
Nálam minden hamar életlenedik, sötét, mediterrán tipus vagyok, mást nem is kell mondani. :-P
Az hogy 3 pengéje van, az alap. Nekem annyi kell mindenképp. Használtam már szintén jót de olcsóbbat, kiváncsi vagyok meddig húzza nálam, egyenlőre jó, tényleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Ó hát nagyon jó, mit mondhatnék még? :)

ludmilla

2014. augusztus 9.

Zöldben van meg, már két csomaggal elhasználtam mert nagyon hamar életlenedik. Árban jó, kb 1000 ft környékén van és úgy emlékszem, hogy ami nem rózsaszín az olcsóbb. Most egy másfajtát fogok kipróbálni, ha nem jön be visszatérek majd ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0