Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: akinom91, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

4 pengéje a mozgó fejen ideálisan sima borotválást biztosít. A védőrács a pengéken véd a megvágás ellen. A gyöngypúderes és papaya kivonatos nedvesítő csík táplálja a bőrt. A bőrfeszítő csík megkönnyíti az alapos borotválást. Kényelmes, gumi fogantyú biztosítja a precíz mozdulatokat.

dandy93

2020. január 20.

Én is az akciós ár miatt vettem meg, de nem igazán jött be, kicsit karcol, könnyen "eltömődik" borotválás közben és még csak nem is nyújt tökéletesen sima végeredményt (plusz mintha a szokásosnál több begyulladt szőrtüszőt okozott volna, de lehet, hogy ezt csak beképzelem). Előnye, hogy kicsi és mozgékony a feje, így jobban odafér a hajlatokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

98SzAnDi19

2019. december 4.

Hát, akciósan vettem, de nekem nagyon nem vált be
Mint egy kitompult egyhasználatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Hát, akciósan vettem, de nekem nagyon nem vált be
Mint egy kitompult egyhasználatos

sandra1230

2018. november 13.

Èvek óta eldobhatós borotvat használok de meguntam a szenvedést veluk igazából mindegyik egy nagy nulla. Ezért ugy döntöttem veszek egy ilyen borotvat ami hosszabb èlettartamú. Egyenlőre még egyszer próbáltam ki mindenkepp vissza jövök updatelni de sztem nagyon szupi borotva. Nem tépi a szőrt bàrhova elért és teljesen borosták nélkül sikerult eltávolítani. Pengekre leszek kiváncsi hogy mennyire lesznek tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Aniko088

2018. január 28.

Számomra ez a legrosszabb borotva, amivel eddig találkoztam. Tény, hogy nem vágom meg magam, de hogy ezt leszámítva sajnos semmit nem ér, az biztos. Nagy csalódás volt nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

ani9720

2017. július 11.

Nem rég vettem ezt a borotvát, abból pozitív hogy a nagyon rövid szőrszálak könnyen eltávolíthatok. Viszont ha kicsivel hosszabb akkor már nehezen viszi a borotva és nagyon sűrűn kell cserélgetni a pengéket, már a második használat után elhasználódik a fej.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

akinom91

2017. június 18.

Első nem eldohatós borotvámat a barátomtól kaptam, egy Quattro Titanium verziót. ,Egy év után már nem tudtam kipucolni, ezért új fejeket vettem, ilyen 4 pengés női fejeket. Nem annyira jól vág, mint az eredeti fej, de kompatibilis. Jól mozog a nyélen a fej. Könyen csúszik a gumis rész miatt, de nekem mintha kicsit karcol néha. Jobbára hónaljon szoktam csak borotválni. Lábon max. retusálok ilyennel. Könnyebb kitisztítani folyó víz alatt mint az előző fejet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Ev258

2017. május 11.

A Rossmannban most ajándékként adják, ha vásárolunk 1 4 db-os pengét. Így jutottam hozzá kb féláron. Előtte nem hittem a női borotvákban. Bár csak egy tapasztalatom volt egy eldobható borotváról, de az semmit nem ért, így mindig férfi borotvát használtam az erős szőrzetem miatt.
Most használtam először, és azt kell mondjam, meg vagyok vele elégedve borotvához képest. A lábamat és karomat epilálom, attól nyilván nem lesz jobb...:)
Nagyon könnyen használható a mozgó feje miatt. Teljesen illeszkedik az ember vonalaihoz. A térdemmel például mindig perceket szórakoztam, mire teljesen szőrtelen lett, de ezzel simán megvan pillanatok alatt az a rész is. Illetve egyáltalán nem volt borotválkozós érzésem a használata közben: nem karcol, semmi ilyesmi, teljesen olyan, mintha simogatnám magam egy fura valamivel..:D Utána pedig teljesen selymes lett a bőröm, amilyen szerintem talán még soha nem volt. És viszonylag könnyen el is távolítható belőle a szőr, nem ragad bele kiszedhetetlenül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice