Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Gracelle, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Női borotva készülék cserélhetõ fejjel.

Jellemzői: 3 penge, jojobás krémezõcsík.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsazsa

2013. április 22.

Rossz a súlyelosztása, hamar kopik a pengéje, a bikinivonal igazítására használhatatlan, iszonyatosan beleragad a szőr... tény, hogy lehetetlen ezzel megvágni magam, de ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

javgke

2013. április 18.

Több, mint egy éve használom. Nagyon kényelmes a használata, a pengék pedig jó minőségűek, sokáig élesek maradnak. Én sem vágtam még meg magam velük soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

borntobe

2013. április 9.

Két éve ezt használom már, nem is volt azóta más. A pengéi tartósak, sokáig jók, megérik az árukat. A borotva kialakítása kézbe illő, gumis, nem csúszik. Még egyszer se vágtam meg magam vele, kényelmes és biztonságos használni, kiütést se okoz. Az egyetlen dolog, ami néha idegesít, hogy a hátán az a kis rózsaszín pötty, ami tartja a pengét lényegében, könnyen kiesik, ha leejti az ember lánya a borotvát, és olyan picike, hogy akár a lefolyóba is beleeshet, és onnan cs*szhetjük a hiper-szuper borotvánkat. Nem létfontosságú ugyan bele, de ha nincs benne, instabil lesz a feje. Hála az égnek eddig akárhányszor kiesett nekem, mindig meglett, utazáskor nesszeszerben már sokkhatás nélkül, reflexből keresem. De ezért nem vonok le pontot, nem volt még másik "fix" borotvám ezelőtt, csak eldobhatóak, nincs összehasonlítási alapom, lehet, hogy eltörtem, és azért jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

fanny---

2013. január 2.

Nagyon szuper borotva,nem pattogtam ki tőle sehol,és nagyon könnyű vele bánni, a pengesorok kialakítása megakadályozza,hogy oldalra elmozduljon és felsértse a bőrt. Valóban kicsit drága hozzá a fej,de tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Gracelle

2012. december 21.

Imádom! Teljesen simává varázsol akár a legérzékenyebb helyeken is, és nagyon kíméletes, nem irritálja a bõröm. Plusz pont, hogy õrült sokáig éles marad, ezért habár a betét ára kissé borsos, megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.