Wilkinson

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fehereszter13, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

• egyszerű karbantartás és magas komfort
  • minden alkalommal tökéletes és kényelmes borotválkozás
  • könnyen idomul az arc vonalaihoz és hajlataihoz
  • a borotválkozás során ápolják a bőrt

fehereszter13

2020. január 20.

Évek óta ezt használom borotválkozásra. Egyszer régen hallottam egy barátnőmtől, hogy a férfi borotvák jobbak, mert arcra tervezték őket, így gyengédebbek, és mivel több női borotvával próbálkoztam előtte, kipróbáltam. A női borotvák mindig nagyon megvágtak, én jellemzően sietek a borotválkozással, így fontos az, hogy ne vagdossam össze magam.
Ez a borotva szuper, tényleg igaz, hogy nagyon gyengéd, sosem pirosodom ki tőle, nagyon szépen vág, könnyen leszedi az összes szőrt, szuper éles. Sokáig lehet használni (nyílván gyakoriságtól függően), de nekem nyáron elég 1-2 darab, és heti 1-2szer borotválkozom, mondjuk kitisztítom és lefertőtlenítem használat után.
A csomagban 4 db van, vagy 3+1, vagy 4+2, változó, de a drogériákban jellemzően van akcióban, így 800-1200 Ft között mozog, és mivel sokáig kitart, nagyon megéri az árát.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Bátran ajánlom!