Winalite

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csoki, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az anionok hatékonyan eltávolítják a fogzománcon megtelepedő baktériumokat és védőréteget képeznek a fogak körül, megvédve a fogat a baktériumok okozta eróziótól.
Az ásványi sók hatékonyan tartják fent a fogíny egészségét, különféle természetes nyomelemeket tartalmaznak és elősegítik az egészséges bioszféra kifejlődését a szájüregben, így fenntartva a száj egészségét.

csoki

2011. augusztus 11.

Alapjába véve nem vagyok az MLM-es dolgok híve, ezt a terméket is csak azért próbáltam ki,mert ajándékba kaptam. Alapjában véve meg vagyok vele elégedve, üde, mentolos ízű, hosszú ideig kellemes szájízt biztosít. Mivel igen erősen habzik, ezért egész kevés is elég belőle. Viszont csodáról nem számolhatok be. Azt mondták, ha ezt egyszer kipróbálom, mással már nem is fogok akarni fogat mosni. Hát ez egyáltalán nem igaz, olyan jelentős különbséget nem fedeztem fel. Jó minőségű fogkrém, de az ára borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.