WiseTree Naturals

Ár:   8567 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hn, Módosítva: 2014. október 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A randikrém tulajdonképpen egy szérum, melyben dominálnak gyors hatású bőrfeszesítő, ránctalanító komponensek.

Mara

2015. június 6.

A gyártótól kaptam tesztelésre egy krémmel együtt. Amikor először felkentem szemkörnyékre annyira és azonnal csípni kezdett, rögtön lemostam. Utána két vörös kör volt a szemem körül. Nem tudom mi okozta ezt a reakciót. Ha csak arcra kentem, akkor nem csípett úgy, mint a krém társa. Az állaga könnyű krémszerű, majd eldolgozva vizessé válik, nagyon könnyű, azonnal felszívódik, nem hagy ragacsos vagy nehéz érzést. Ugyanakkor hidratálónak sem érzem száraz bőrön. Nem vagyok ráncos, emiatt a simító hatásából csak annyit tapasztaltam, hogy a bőröm tapintása egészen selymes lett a használat után és ez pár napig megmaradt. Legszívesebben 3,5-et adnék neki, de itt azt nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

szilvia512

2015. január 9.

A vélemény frissült, ezt a szöveg végén találod!

(2014.12.25. - Nagyjából 1,5 hónapja vásároltam ezt a krémet, mert jókat írtak róla több blogon is. Az említett írások áradoztak a termékről, kezdve a karikák azonnali eltüntetésétől, egészen a különféle hosszútávú pozitív hatásokig. Ehhez képest az égvilágon semmilyen kedvező hatással nem volt a kence az egyébként teljesen ránc- és problémamentes, normál bőrtípusú arcomra. Vártam és reméltem, hogy egy fárasztó munkahét végén a szem alatti apróbb ráncokon és karikákon (kialvatlanság) esetleg halványít. Nos, nem. És máson sem. Közel kilencezer forintért nem javaslom a megvásárlását, mert gyanúsan pénzkidobás.)

2015.01.09, UPDATE - Úgy tűnik, a krém lassan, de mégis elkezdett hatni, ezért visszamenőleg felpontozom, és ide is írom, hogy egy hete 3 órákat alszom csak, mégis emberi szintre csökkenti a szem alatti karikaráncokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

A vélemény frissült, ezt a szöveg végén találod!

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Squalane eo 1 0

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.