Wolkenseifen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes krémdezodor.

Kiszerelés: 25 vagy50 ml

Tvylvis

2014. május 15.

Csak ismételni tudom, amit a márka másik deójához írtam.
Lassan minden téren átálltam a natúrkozmetikumokra, mert egyszerűen jobban érzem magam a bőrömben a használatukkal. Az alumíniumtartalmú izzadásgátlók elhagyása maradt a legvégére. Szerencsére nem vagyok izzadós típus, de ha hozzászoktunk az alumíniumos izzadásgátlókhoz, akkor okozhat meglepetést az átállás a natúr dezodorokra. Mert ugye ezek az izzadást nem, csak a kellemetlen szagok kialakulását akadályozzák meg.
Itt Németországban sokkal szélesebb körből lehet meríteni a natúrkozmetikumok terén, ezt a krémdezodort pedig több blogon dicsérték, így ki kellett próbálnom.
A kis "pin up girl" csomagolás nagyon aranyos, egy fél borsónyi mennyiséget kell eloszlatni a hónaljban a kissé szemcsés, fehér krémből. Ez az illatvariáció finom púderes, nőies, és szerencsére nem túl erős, nem nyomja el a parfümöt.
Az izzadást valóban nem akadályozza meg, ugyanakkor eddig egyszer sem volt rossz illatom (a férjem is megkérdeztem a biztonság kedvéért :-)), tehát a szagok kialakulását valóban gátolja. Azt nem tudom, hogy a nyári melegben hogyan fog teljesíteni, de ebben a hűvösebb időben simán kibírt egy 12 órás műszakot.
Összességében mindenképpen ajánlom kipróbálni, jó kis termék, nálam eddig ötös.

UD: Itt a jó idő, de eddig még mindig jól teljesít ez dezodor. Elkezdtem újból futni, újrakenéssel azt is jól bírja. Szerencsére nem irritálja hosszabb távon sem a bőröm, és azt is megszoktam, hogy az izzadást nem gátolja, tehát néha nedves a hónaljam. Marad az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Csak ismételni tudom, amit a márka másik deójához írtam.
Összességében mindenképpen ajánlom kipróbálni, jó kis termék, nálam eddig ötös.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol