Wolkenseifen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes krémdezodor.

Kiszerelés: 25 vagy 50 ml

Tvylvis

2016. május 29.

Lassan minden téren átálltam a natúrkozmetikumokra, ahol még gondok vannak, azok a dezodorok és a fogápolás. Ezen márka többi deójának ötöst adtam, mert elég jól teljesített. Ezt a tégelyt azonban már nem használtam el, mégpedig egy egyszerű ok miatt. Egyszerűen olyan fehér réteget képez az összes ruhámon (ahol érintkezik a deóval), amit nem, vagy csak nagyon kemény munkával tudok leszedni. Sajnos emiatt kuka lett. Ettől függetlenül adok egy hármast, mert deóként viszont elég jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol