Women'Secret

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 3.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

"Könnyed és orientális gyümölcsös illat, mely tartalmazza a licsi, a fekete ribizli és írisz jegyeit, egy édesen csábító élményért!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

olahnemese

2020. augusztus 17.

Hogy én őt mennyire szeretem...
Elég viccesen került hozzám. Boltban tesztelgettem ezt és egy másik parfümöt. Másikat megvettem. Hazaértem és folyamatosan szagolgattam a csuklóm, amin ő volt. Nekem ez kell, vissza kell mennem érte! Közben elkezdett szakadni az eső, de kivártam. A 7 éves lányom nevetett rajtam, de jött velem. A nyarat végigkísérte velem nagyon kellemes bogyós gyümölcsös illatával. Tartóssága lehetne picit jobb, bár lehet már csak én szoktam hozzá túlságosan és nem igazán érzem magamon.
Kár, hogy már nem kapható, vettem volna még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Hogy én őt mennyire szeretem...
Kár, hogy már nem kapható, vettem volna még belőle.

beachvibes

2020. április 10.

A Women's Secret általában nagyon beletalál az ízlésembe illatok terén. Amint a Candy lekerült a dm polcairól (brühühü) és megjelent ez a kis üvegcse Berry néven, már tapasztalatból, na meg névből tudtam hogy ez jó lesz. És igazam is volt, ő egy szuper kis illat. Édes, a feketeribizli kiérezhető, de nekem mellé keveredik egy kicsit savanykás illat, amit citrusosként tudnék leírni. Olyan, mint egy bogyós limonádé! :D De a jó fajtából. Fiatalos, vidám, életrevaló. A tartóssága is meglepően jó, 5-6 óráig simán kitart, de én még este is érzem kissé. Sajnos már ezt ki kiárusítják, most be is szereztem belőle mégegy darabot. A Candy jobban a szívemhez nőtt, de őt is imádom. Meg a max csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

VEdit06

2020. február 20.

Számomra nem édes illat, inkább gyümölcsös. A fekete ribizli abszolút dominál. Lecsengve már kapunk egy kis fűszerességet is. Igazi üde, tavaszi vagy nyári illat. Sajnos nem tartós EDT, ha egy 12 órás idő intervallumot nézünk, többször újra kell fújni. Tehát "locsolni" kell, ezért 3 csillagot adnék, de mivel egy nagyon jól sikerült kompozíció, és mert viszonylag jó áron kapunk 40 ml-t (DM-ben most akciósan 3.299,- Ft) 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.