Women'Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Illatösszetevők: Citrom, bergamott, mandarin, menta, egzotikus gyümölcsök, jázmin, gyöngyvirág, ámbra, cédrus, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

radioaktiva

2013. április 25.

Kemény 650 Ft-ért jött velem haza egy utolsó darab a DM-ből. Úgy gondoltam, ha mégsem válik be, nem nagy érvágás. A csomagolás picit gagyi, az illat sincs túlgondolva, de kedves, szerethető. Kifújva elsőre szúrós. Aztán egyszercsak mintha elillanna és 1-2 óra múlva szinte "robban" egy vidám, nyári, fiatalos illat, ami utána meglepően sokáig érezhető. Bár még mindig keresem a tavaszi-nyári "nagy Ő"-illatot, de addig ezt fogom használni hétköznap. 5 csillagot mégsem kap, mert ő sem "must have".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 25.