Wooden Spoon

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Afrocska, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kiszerelés:   4,3 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Az ellenállhatatlan és maximálisan telt ajkakért! 100%-ban természetes termék, nem tartalmaz vegyi összetevőket, kőolaj alapú és szintetikus összetevőket, sem tartósítószereket.

• Csili kivonat – természetes megoldás, amely teltté és pirossá teszi az ajkakat. Fokozza az ajkak vérellátását és vonzóvá teszi azokat.
  • Borsmenta esszenciális olaj – organikus olaj, amely lehűti és felfrissíti az ajkakat.
  • Organikus méhviasz – természetes filmréteget képez az ajkakon és megóvja azokat a kiszáradástól és berepedezéstől.
  • Organikus olívaolaj – mélyen és hatékonyan táplálja és hidratálja az ajkakat. Puhábbá, gyengédebbé és nagyon simává teszi az ajkakat.

Afrocska

2018. október 7.

Picit bizsergetni szokott, de utána nagyon jó érzés, szépen hidratál. Bár én nem vettem észre, hogy teltebb lenne az ajkam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

3366

2017. augusztus 2.

Kicsit féltem, hogy majd mennyire lesz csipi, de pont annyira, hogy még nem zavaró.
Abban mondjuk kételkedem, hogy teltebb és pirosabb ajkakat produkál, de a hidratálásban szuper hatékony és tartós.
Szerintem megállapodom ajakápolásban a Wooden palettájánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Szerintem megállapodom ajakápolásban a Wooden palettájánál.

Linda86

2017. január 13.

Egyértelműen imádom!!! Csíp, de én szeretem a brutális dolgokat.... Télen nagyon kiszárad a szám, de ezzel bekenve még órákkal később is érzem a hidratáló hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol