X-Epil

Ár:   586 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienn0610, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 850 Ft

Azulénes görgős gyantaszett ,5 db lehúzócsíkkal.

Ár: 586 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 850 Ft , Eladó: Alveolashop.com
ancsagirl95

2018. május 15.

Veet gépbe vettem, mivel az a márka sokkal drágább. Nem rossz vétel, nekem nagyjából leszedi amit kell, az adagolása is megfelelő. Annyi, hogy a combom, amit ritkán szőrtelenítek, kipattogott, de máshol nem tapasztaltam ilyet. Gagyi bőröm van, úgyhogy jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Eszter1101

2017. február 13.

Évek óta használom. Ár-érték arányban tökéletes termék. Bár semmivel sem fáj kevésbé, mint testvérei, de utána nem pirosodik annyira a combom, karom. A színe miatt könnyű észrevenni hol maradt még esetlegesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Izabel

2016. november 27.

A gyantázószetthez alapjáraton ilyen patront kaptam, de amint kipróbáltam az X-Epil hintőporos patronját - felejtőssé vált. Nekem személy szerint ezzel a patronnal sokkal fájdalmasabb és hosszadalmasabb volt, mint a hintőporossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

VeronikaBlanka

2016. augusztus 30.

Ez volt az első görgős gyanta amit használtam, kb. a fele fogyott el és 4 csík, nagyon jó, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én mikróban felmelegítettem és kb. mire a másik lábamhoz értem melegíteni kellett, jól kiszedi a szőrszálakat. Nekem nagyon bejött, igazi csodaszer, újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Sunchi

2016. július 23.

Megvettem evolution setet es ami volt gyanta , nem azzal akartam kezdeni a pàlyafutàsom :)) vettem egy ilyet mert èrzèkeny vèkony fehèr böröm van erös fekete szörrel ! Nagyon jo cucc kiszedte a nagyàt persze maradtak kosza szàllak de elsöre megyözött ez a kezdet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.

szelesteirita

2016. május 13.

Az azulén miatt vettem meg, de persze semmit nem érzek belőle. :D Mondjuk az is igaz, hogy nem érzékeny a bőröm egyáltalán. Lényeg a lényeg, szépen teszi a dolgát, a színe miatt könnyű észrevenni a bőrön. Én szeretem, és sokszor akciós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

tdorina3

2016. április 17.

Teljesen jó. Nem folyik össze-vissza, végre egy gyanta, amellyel normálisan lehet gyantázni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

lysza1985

2016. február 26.

Általában ezt veszem, mert viszonylag olcsó. Szerintem teszi a dolgát, egyedül a vége felé nehéz kivarázsolni belőle a gyantát, így valamennyit mindig ki kell már dobnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Miamia

2016. február 26.

Nehany eve mar ezt hasznalom teljes elegedettseggel. Eloszor a normal patront probaltam ki, de amikor felkentem a labamra, szinte nem is latszott, hogy hova, ezert azota az azulenest veszem. Az X-Epil patronmelegitojeben melegitem, ami megfelelo homersekleten tartja a patront, mig gyantazom a labam. Sosem probaltam mikroban vagy meleg vizben felmelegiteni, nekem az nem lenne kenyelmes es gyors. Szoval szamomra a teljes szett tokeletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Akasa

2016. január 19.

Kényes területre (bikini vonal, hónaj) ez vált be a legjobban, szépen teszi a dolgát.
De! sok kézügyesség kell hozzá, ha elsőre nem sikerül, utána felesleges próbálkozni...

Lábon, kezeken hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Lábon, kezeken hibátlan.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!