X-Epil

Ár:   58 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 58 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 58 Ft

X-Epil gyantázás utáni olajos törlőkendő. Hatékony társ a gyantázás utáni bőrregenerációban és ápolásban. Biztosítja a bőrön maradt gyanta eredményes eltávolítását. Magas ásványianyag-tartalma gyorsítja a bőrszerkezet gyantázás utáni regenerációját. Csökkenti a bőrvörösséget és pórusösszehúzó hatása révén segít megelőzni a bőr felülfertőzését. Magas ásványiolaj-tartalma óvja  a bőr hidrolipid filmköpenyét, ezáltal hidratációját. Sima, kellemes tapintást kölcsönöz a gyantázott területeknek.

Ár: 58 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Szőr-radír bőrbarát depilátor
Ár: 2000 Ft , Eladó: Doorikad
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Uhrinkata

2019. január 27.

Nagyon jó termék, a törlőkendő nyugtató hatású és a gyantát is teljesen eltávolítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

glau17

2018. december 11.

Nagyon olcsó, tényleg. Eléggé zsíros, utána mindenképp kell egy arclemosós/micellás vizes tisztítás is. A gyantát nem mindig szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Lylien

2018. november 2.

Még szerencse, hogy csak vészmegoldásként használtam, mert épp kifogytam az egyébként használt olajomból, így csak néhány egyenként csomagolt kendőt vettem. Tiszta olaj a kendő, a gyantát mégis csak nagy nehézségek árán távolítja el.
Két pontot csak arra adok, hogy az összetevői rendben vannak és nem drága, de többet nem veszek, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

lovecreams

2018. június 13.

DM-ben 4 db 300 Ft, és ez kb. két borotválkozásra elegendő nekem. Egyébként jó kis cucc, gyorsan beszívódik, nyugtatja a bőrt és a pirosságot is csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

ancsagirl95

2018. május 15.

Én szeretem. Ha lábon használom, hamar eltűnik róla az olaj, nem elég, de pótlom a flakonos olajával. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

b0rzi

2017. október 7.

Meh...
Nagyon kevés nekem ez a 4 darab, nincs is számomra annyira átitatva, egy alkalommal elhasználtam úgy mind a 4-et, hogy próbáltam beosztani, hogy ne kelljen... De kellett. Csak így tudtam minden gyantát leszedni. Aztán lehet, hogy azért, mert zöldfülű vagyok. De nekem ennyiért nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Meh...

Rdash

2017. szeptember 30.

Nagyon jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nagyon jó termék

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 27.

Nagyon jó minőségű és hatású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Nagyon jó minőségű és hatású termék.

applepebble

2017. augusztus 18.

Szépen teszi a dolgát és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Szépen teszi a dolgát és finom az illata.

szandracska

2017. július 11.

Nagyon jól eltávolítja a maradék gyantát, engem irritálni sem irritál. A kendő megfelelően olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract