X-Epil

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Alveolashop.com, 799 Ft

Hintőporral és titándioxiddal dúsított gyantapatron, széles görgőfejjel, melyet használhatja más típusú gyantázógéphez is, melybe 50ml patron illeszkedik.

Ár: 799 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Manitabarbara

2019. június 20.

Nálam nagyon nem működik ez a patron. A zöld változatával semmi gondom,de ez szörnyű.Nem szedi le rendesen a szőrt.Sokkal nagyobb fájdalmat okoz. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Nem láttam különbséget eközött és az aloe verás változat között azon kívül, hogy ez fehér színű és gyorsabban fogy. Sajnos ezzel sem tudtam szebb eredményt elérni, mint az aloe verással. A tapasztalataim megegyeznek az ott leírtakkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

kottazur

2018. március 14.

Nem is szedett le minden szőrt, de legalább le sem jöttek a maradékok a végén a lábamról (sem babaolajjal, sem az olajos törlőkendővel). Kettőt vettem belőle, úgyhogy elhasználom majd a másikat is mert mégiscsak 800 Ft volt, hátha másodszorra jobban fog menni. Pozitívum: a fehér színe miatt jól látszódnak benne a sötét szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

NagyLilla

2017. június 23.

pozitívum: érzékeny bőrre nagyon jó, picivel talán kevésbé fáj

negatívum: a megmaradt részt tényleg nehezebb leszedni olajjal, valamint múltkor sajnos túl melegítettem aminek következtében a felkenéskor egyáltalán nem fájt, letépni viszont alig bírtam, bőr jött szőr kevésbé.. :( kb foltos égési sérüléseim lettek 1-2 napon keresztül. szóval vigyázzatok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

pozitívum: érzékeny bőrre nagyon jó, picivel talán kevésbé fáj

fanni1125

2017. június 5.

Kritikán aluli. Esélytelen használni, többször kell felkenni és a végén csak a bőrt tépi, a szőrt nem. Maradok a zöld testvérénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Izabel

2016. november 27.

Sokkal jobban szeretem ezt a gyantapatront, mint az azulénest. Amióta kipróbáltam, nem is vettem újra azulénest. Ez sokkal kiméletesebb és hatékonyabb. Az esetleges maradványok is könnyen eltávolíthatók. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

pont

2016. november 16.

a zöld aloe verás változatot szoktam használni, egyszer kíváncsiságból kipróbáltam ezt is. kár volt. egyszerűen valahogy nem ragad annyira, borzalom volt vele legyantázni a lábam, csomó szőrt nem szedett ki, biztos, hogy soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Birkin22

2016. augusztus 7.

Ez a gyanta a borzalom tetőfoka. Az, hogy többet kell használni, hogy rendesen kiszedje a szálak egy dolog, de utána a maradékot gyantalemosó olajjal is lehetetlen, nagyon tépi a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

marryjane

2016. július 29.

Ez sokkal jobb, mint az Aloe Vera-s tesója. Nem folyik annyira és az érzékeny bőrömnek ez jobb, nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance, Linalool