X-Epil

Ár:   4980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4990 Ft

• Gyantamelegítő készülék állvánnyal
  • Aloe Vera-val dúsított gyantapatron (2 db) (50 ml)
  • Lehúzó textilia
  • Oktató kézikönyv

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévõ gyantát hosszan melegen tartja.

Ár: 4994 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 2500,- , Eladó: Izabel
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: használt, jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
greti06

2019. május 7.

Nagyon féltem először amikor megvettem, mert voltam már kozmetikusnál gyantázni, és rettenetes volt, de úgy voltam vele, hogy magamnak hátha jobb lesz. A borotvától úgyis mindig kipattogok, és másnap reggelre már szúrok.
Nagyon alacsony a fájdalom küszöböm, és így is sikerült végigcsinálnom magamnak mindkét lábszáram, és az első pár húzás után tök jól belejöttem. 😁 Az irritáció is elmúlt 1-2 órán belűl, a gép kellemes méretű, kézre esik. Egyetlen hátránya, hogy a vezetéket valahogy csak nagyon nehezen tudtam beledugni.
Összességében szerintem jó sokáig nem nyúlok ezekután borotvához, és megleplően kellemes élmény köt hozzá. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Momo87

2019. február 7.

Volt már szipiszupi epilátorom, de a bőröm sajnos kipersegett tőle és szerintem a felét csak beletépte...szóval tinikori emlékeim a gyantáról és a mikrórol 🤣🤣 biztos nem csak nekem borult ki🤷🏻‍♀️ De borotvalni mindig macera , kozmetikushoz eljutni macera így ma úgy döntöttem megveszem mert prktikusnak tűnik , hogy nem tudom kiborítani és nem kell félnem hogy megégetem magam! Tádámmmm szupiiiii😊 persze hogy kellemetlen néhol de párpillanat és kész ! Legjobb vételem😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Eredetileg az X-epil Evolution szettet szerettem volna venni, de akárhányszor kerestem, sosem volt a boltban. Megvettem ezt ahelyett, hogy megrendeltem volna az Evolution-t az internetről.

Ennek annyi a hátránya, hogy csak 50 ml-es patron megy bele, emiatt nem is nagyon lehet variálni vele. 100 ml-es gyantapatronokból viszont jóval több változat van, mellékesen kétszer addig tartanak, mint egy 50 ml-es, ami nagy előny.
Állandóan gyantapatronért szaladgáltam a boltba, mert egy patron jó, ha elég volt egy alkalomra. Kettesével vettem őket, egy idő után már rendesen cikinek éreztem a pénztárnál.

Magával a készülékkel semmi bajom nem volt. Szépen felmelegítette a gyantát, kézre állt, kényelmes és egyszerű volt a használata. Az én dobozomban nem volt olyan kis állvány, ami megtartja a készüléket. Ügyelni kellett, hogy ne legyen sokáig vízszintesen, mert akkor elkezdett folyni a gyanta a görgő mellett.
Másfél évig használtam ezt, ma már epilálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Másfél évig használtam ezt, ma már epilálok.

Birkin22

2018. szeptember 2.

Nagyon örülök, hogy megvettem ezt a készletet, az első próba után 5*-ot adnék neki, sokkal könnyebb a gyantázás így. Remélem az 50 ml-s patronokat is sokáig fogják gyártani hozzá. Nem egy borzasztó drága befektetés, de az egész gyantázzunk dolgot nagyon megkönnyíti.
Tényleg megéri beruházni rá.

Update: Nekem sajnos 2 év után elromlott, így új készüléket kell vennem, végül is az árát megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Tényleg megéri beruházni rá.

viragnyelven

2018. május 19.

Legalább 2 éve használom, imádom. Már belebolondítottam a hugomat és a baratnomet is. Nagyon egyszerű, és mindent leszed (ami elég hosszú hozzá). Szépen lejön a börről, egyszerűen nincs ellenérv. Az egyik legolcsóbb szett is ráadásul, nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

ccvc

2018. április 28.

az túlzás hogy happy vagyok közben de tényleg a valaha kipróbált legjobb gyantázás formája eddig. kevésbé fáj mint a hideg gyanta csíkok, a vastag erős fekete szőrszálaimat nagyszerűen kitépi, térdnél kicsit nehéz, de gondolom csak én vagyok még béna. hamarosan viszont érzem hogy abszolút össze fogunk barátkozni és tényleg happy roll lesz az egész folyamat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

LivErpool

2018. március 25.

A patronosok közül nekem ez vált be. Praktikus, az ígért időn belül felmelegszik a megfelelő hőmérsékletre, állaga remek, egyszerű használni, a csíkkal szépen le is jön teljesen a gyanta a bőrről. Hatása hosszantartó, némi szőrritkulást is eredményezett.
Viszonylag hamar elfogy egy patron, de ez feltehetőleg az ügyetlenségemből adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Csipetke

2017. október 10.

Soha nem gyantáztam vagy gyantáztattam a lábam ezelőtt. Volt hozzá kedvezményes kuponom gondoltam ennyit megér és kipróbálom. Elég gyorsan felmelegszik és könnyű kézre eső a készülék. Az első használatnál nagyon béna voltam még a homlokom is gyantás volt. De ez természetesen nem az ő hibája. De aztán belejöttem és nagyon könnyű használni leginkább nyáron használom. Rendesen kiszed minden szőrt még a kisebbeket is sikerül.Nem melegíti túl a gyantát. Megfelelő lesz az állaga, nem kell többször áthúzni. Nagyon jó kis termék örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Nikita0828

2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Remélem nem fogok csalódni,még sosem használtam gyantát,de a kézikönyv jól leírja hogyan kell használni. :)
Megelőlegezem az 5*ot :)
Nézegettem hogy mu lehet a különbség z evolution és e között és kb annyi,hogx ebbe 50 ml patron megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

3999 ftért vettem ma a dm-ben, az evolutiont szerettem volna, de ez volt.
Megelőlegezem az 5*ot :)

Manitabarbara

2017. július 18.

Kedvezményes áron jutottam hozzá a Rossmann webshop-jában.Áttetsző,műanyag dobozkában erkezett,ami különösen tetszett,mert így a szettet ragacsmentesen egyben lehet tárolni.Volt benne egy melegítő szerkentyű,hozzá tartozó töltőkábel,2 db 50 ml-es gyantapatron és egy adag gyantacsík.Sokáig használtam a 100 ml-es otthoni körülmények között felmelegítendő változatot,de azzal többször felsértettem a bőröm,mert nem tudtam kellően felmelegíteni.Ezzel a készülékkel sokkal kényelmesebbé vált a gyantázás.20-25 perc alatt felmelegszik.Nem tépi a bőrömet felkenés során,megfelelően híg,nem kell többször áthúzni a felületen.A patron tartó könnyű,kézre esik.Könnyen tisztítható,cserélhető.Nálam ezzel a kis készülékkel sokkal hatékonyabbá vált az otthoni gyantázás.Egyedül,ami nálam negatívum a töltőkábel csatlakozójának a kialakítása.Oda kell figyelni,hogy ne csússzon ki,de ez nem egy megoldhatatlan dolog.Nagyon jó kis gyantázó,érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Green 6 / CI 61565

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!