X-Epil

Ár:   4980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4990 Ft

• Gyantamelegítő készülék állvánnyal
  • Aloe Vera-val dúsított gyantapatron (2 db) (50 ml)
  • Lehúzó textilia
  • Oktató kézikönyv

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévõ gyantát hosszan melegen tartja.

Ár: 4994 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 4990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 2500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: használt, jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: annamarifabian
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, Békéscsaba, fizetés: Szegeden, illetve Békéscsabán személyes átvételre van lehetőség, de kérésre szívesen postázok is
Bettii98

2019. szeptember 7.

Nekem a normál görgős gyanta szett volt meg, de azt nem találom a termékek között. Az is hasonló, mint ez,csak sárga csomagolással. Semmilyen szőrt nem szedett le, ragadtam tőle, soha nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Flo22

2019. augusztus 13.

Nagyon sokáig gyantáztam ilyen szettel, egyszerű a használata és tökéletesen működik. Nekem lábszáron vált be igazán, hónaljon úgy-ahogy működött, viszont bikinivonalra-intim területre túl nagy a görgője, és ehhez a készlethez kisebb fejű patront nem lehet venni.
Végül az ára miatt kerestem a szett helyett más alternatívát szőrtelenítésre, a hozzá tartozó patron kicsi (50 ml), nagyon gyakran kell bele új, viszont olyan árban van, mint egy másik patronból a 100 ml-es.
Összességében persze 5*, mert amire való, arra kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Összességében persze 5*, mert amire való, arra kiváló.

macooka

2019. július 12.

Meguntam, hogy a kozmetikusnak egy vagyont kell fizetnem pár húzásért, úgyhogy belekezdtem az itthoni gyantázásba. Persze először még készülék nélkül, úgyhogy a patront mindenféle okos módon próbáltam felmelegíteni, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Mióta beruháztam ebbe a készülékbe, azóta nyilván sokkal könnyebb, nem kell újramelegíteni gyantázás közben, ugyanolyan szuper folyékony marad és minden gyanta kijön a patronból. Egyedül azért kap 4 csillagot, mert mini patron illik bele, ami vagy 2x2 kar gyantázására elég, vagy egy "full generálra", azaz 2 kar+2 láb. Szerencsére nem olyan drága a patron sem (700 Ft körül), ez pedig biztosan olcsóbb, mint a kozmetikus, de Glamour napokon mindig van rá féláras akció, úgyhogy olcsón meg lehet úszni az utánpótlást. A szettbe tehettek volna még valami lemosó olajat, úgy lett volna teljes a boldogság, de szerencsére ezt szereztem máshonnan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

greti06

2019. május 7.

Nagyon féltem először amikor megvettem, mert voltam már kozmetikusnál gyantázni, és rettenetes volt, de úgy voltam vele, hogy magamnak hátha jobb lesz. A borotvától úgyis mindig kipattogok, és másnap reggelre már szúrok.
Nagyon alacsony a fájdalom küszöböm, és így is sikerült végigcsinálnom magamnak mindkét lábszáram, és az első pár húzás után tök jól belejöttem. 😁 Az irritáció is elmúlt 1-2 órán belűl, a gép kellemes méretű, kézre esik. Egyetlen hátránya, hogy a vezetéket valahogy csak nagyon nehezen tudtam beledugni.
Összességében szerintem jó sokáig nem nyúlok ezekután borotvához, és megleplően kellemes élmény köt hozzá. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Momo87

2019. február 7.

Volt már szipiszupi epilátorom, de a bőröm sajnos kipersegett tőle és szerintem a felét csak beletépte...szóval tinikori emlékeim a gyantáról és a mikrórol 🤣🤣 biztos nem csak nekem borult ki🤷🏻‍♀️ De borotvalni mindig macera , kozmetikushoz eljutni macera így ma úgy döntöttem megveszem mert prktikusnak tűnik , hogy nem tudom kiborítani és nem kell félnem hogy megégetem magam! Tádámmmm szupiiiii😊 persze hogy kellemetlen néhol de párpillanat és kész ! Legjobb vételem😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Eredetileg az X-epil Evolution szettet szerettem volna venni, de akárhányszor kerestem, sosem volt a boltban. Megvettem ezt ahelyett, hogy megrendeltem volna az Evolution-t az internetről.

Ennek annyi a hátránya, hogy csak 50 ml-es patron megy bele, emiatt nem is nagyon lehet variálni vele. 100 ml-es gyantapatronokból viszont jóval több változat van, mellékesen kétszer addig tartanak, mint egy 50 ml-es, ami nagy előny.
Állandóan gyantapatronért szaladgáltam a boltba, mert egy patron jó, ha elég volt egy alkalomra. Kettesével vettem őket, egy idő után már rendesen cikinek éreztem a pénztárnál.

Magával a készülékkel semmi bajom nem volt. Szépen felmelegítette a gyantát, kézre állt, kényelmes és egyszerű volt a használata. Az én dobozomban nem volt olyan kis állvány, ami megtartja a készüléket. Ügyelni kellett, hogy ne legyen sokáig vízszintesen, mert akkor elkezdett folyni a gyanta a görgő mellett.
Másfél évig használtam ezt, ma már epilálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Másfél évig használtam ezt, ma már epilálok.

Birkin22

2018. szeptember 2.

Nagyon örülök, hogy megvettem ezt a készletet, az első próba után 5*-ot adnék neki, sokkal könnyebb a gyantázás így. Remélem az 50 ml-s patronokat is sokáig fogják gyártani hozzá. Nem egy borzasztó drága befektetés, de az egész gyantázzunk dolgot nagyon megkönnyíti.
Tényleg megéri beruházni rá.

Update: Nekem sajnos 2 év után elromlott, így új készüléket kell vennem, végül is az árát megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Tényleg megéri beruházni rá.

viragnyelven

2018. május 19.

Legalább 2 éve használom, imádom. Már belebolondítottam a hugomat és a baratnomet is. Nagyon egyszerű, és mindent leszed (ami elég hosszú hozzá). Szépen lejön a börről, egyszerűen nincs ellenérv. Az egyik legolcsóbb szett is ráadásul, nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

ccvc

2018. április 28.

az túlzás hogy happy vagyok közben de tényleg a valaha kipróbált legjobb gyantázás formája eddig. kevésbé fáj mint a hideg gyanta csíkok, a vastag erős fekete szőrszálaimat nagyszerűen kitépi, térdnél kicsit nehéz, de gondolom csak én vagyok még béna. hamarosan viszont érzem hogy abszolút össze fogunk barátkozni és tényleg happy roll lesz az egész folyamat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

LivErpool

2018. március 25.

A patronosok közül nekem ez vált be. Praktikus, az ígért időn belül felmelegszik a megfelelő hőmérsékletre, állaga remek, egyszerű használni, a csíkkal szépen le is jön teljesen a gyanta a bőrről. Hatása hosszantartó, némi szőrritkulást is eredményezett.
Viszonylag hamar elfogy egy patron, de ez feltehetőleg az ügyetlenségemből adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide