X-Epil

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 849 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 849 Ft

Használatra kész gyantázócsíkok testre, színezékanyag mentes, illatanyaga nem tartalmaz allergén komponenseket.

Szett tartalma: 12db Használatra kész gyantázócsík testre, 2db olajos törlőkendő.

Ár: 1049 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 849 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Vattacukor1990

2018. december 17.

A hagyományos verziójánál már leírtam a véleményemet. Ezzel is hasonlóak a tapasztalataim: kevés szőrt távolított el, gyorsan fogyott (karomra és lábamra használtam, ekkora bőrfelületre semmiség volt egy dobozzal), ráragadt a bőrömre. Volt, amikor sikerült letépni vele a bőrömet, aztán napokig éktelenkedtek a vörös foltok az elég fehér bőrömön. Másodjára már alig-alig ragadtak a csíkok. Órákig képes voltam szórakozni a csíkok többszöri felhasználásával, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Nagy türelemmel és sok idővel rendelkezők előnyben, de a siker nekik sem garantált!
Amivel ezt jobban szerettem a sima verziónál, az az illata. Imádtam az illatát. Csak ezért kapja a harmadik csillagot. Legszívesebben vennék belőle újra, hogy szaglászhassam, de nem szeretnék nekiállni megint ragacsolni, meg már egy ideje epilálok, ami számomra egyszerűbb és eredményesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

eda

2018. július 2.

Ez szörnyűűűűű! A "tudásához" képest még akciósan is drága....az ellenségemnek sem ajánlanám! Hypoallergén, még mit nem,úgy elintézte a karomat és az egyik hónaljamat, pedig annyira nem is érzékeny a bőröm. Mindenhol csupa fehér ragacs volt a bőröm, szőrt alig-alig "tüntetett el". A mellékelt törlőkendő meg olyan, mikor kicsomagoltam, mintha műanyagból lenne, túl durva (igaz, használat közben puha lesz). A másik hónaljamat veet termékkel fejeztem be, zongorázni lehet a különbséget, bár attól is van még jobb, mind a kettőt nálam simán lekörözi a Rossmann saját márkás terméke. Az x-epil borotvái sem jöttek be, miből gondoltam, hogy a gyantacsík majd működik.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

buzavirag

2017. április 2.

Nekem a karomra amin piheszőrök vannak, tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Nekem a karomra amin piheszőrök vannak, tökéletesen bevált.

hatatikla

2017. április 2.

Ez volt az első gyantám. És nagyon jól szerepelt mindenhol leszedte amit kell, de sajnos elég kevés volt a dobozban így csak 4 pontot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

whitemagnolia

2017. március 7.

Ez egyszerűen borzasztó. :)
Igaz, én bikinivonalon használtam, de a szőrszálakat nem szedte le, ehelyett mintha fehér ragasztóval kentem volna be magam. El tudjátok képzelni... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Ez egyszerűen borzasztó. :)

Mesi13

2016. november 4.

Ez volt az első gyanta, amit otthoni használatra vettem.
Nem értem a sok lepontozást, nekem jól működik, leszedi, amit kell. Én mondjuk gyertya fölött melegítem (nem forróra, mert akkor elfolyik), így sokkal jobban használható, tudom ajánlani, így is megér egy próbát.
Bevált ez is, a rózsaszín is, azt veszem, amelyik épp akciós. Szerencsére egyiktől sem pattogzok ki. Ráadásul sokáig elég egy doboz, megspórolom a kozmetikust is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Ez volt az első gyanta, amit otthoni használatra vettem.

bojt01

2016. június 26.

Ezt csak gyenge szálas helyeken használom,ott levisz mindent,nem tépi le a bőröm,ott ahol szárazabb se,és utána se lesz semmi baja.( a sima rózsaszínnel ellentétben) Az erős szőrt is levitte a lábamról,piros se volt igazán,csak a visszanövést már a bőröm nagyon megsínylette,de sztem gyantától függetlenül,már 1 jó hét eltelt,így ott nem használom. Bár lehet nem tépi ki gyökerestül a szálakat,ezért nő 1 hét után. Jól el tudom olajjal távolítani,ha nem bénázok teljesen kezelhető. Eddig ez a legjobb. (de mindig csak akciósan veszem..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

kisenikoke

2016. március 13.

Nagyon szuper termék!
Bajszomra használtam. Jó ár, arcra hatalmas mennyiség. Anyukámnak sokkal erősebb a szőre, azzal is simán elbánik. Mindig van itthon. Ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Nagyon szuper termék!

Agi104

2015. november 20.

Sajnos nekem sem vált be. Ragadós nyomot hagy és alig szed ki pár szál szőrt.
A bajszomra és a szemöldökömre használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Sajnos nekem sem vált be. Ragadós nyomot hagy és alig szed ki pár szál szőrt.
A bajszomra és a szemöldökömre használtam.

pántika

2015. november 20.

Két esélyt is adtam ennek a gyantának, de csak egy szót tudok rá írni:szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Két esélyt is adtam ennek a gyantának, de csak egy szót tudok rá írni:szörnyű.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Gossypium Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance