X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com

RitaKovacs1995

2020. július 19.

Nagyon jó! Félve vettem meg, mert azt gondoltam, hogy gagyi, de pozitív csalódás. Első lehúzásnál leszedte a szőr 99%át, másodiknál mindet. Bajuszon használtam. Örülök, hogy rátaláltam, biztosan venni fogok még. Nem fáj, mégis nagyon hatásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

hadri

2020. július 16.

A hipoallergén változatát próbáltam ki. Eddig Rossmanos Isana arca való hideg gyantacsíkkal kísérleteztem, ahhoz képest ez sokkal jobb. De sajnos ennek se sikerült az apróbb szőrszálacskákat eltávolítania, de a közepes méretűekkel elég szépen megbirkózott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

fici

2020. június 19.

Nekem nagyon szépen sikerült a szemöldökömet formázni vele, nem szakadt, nem sebesítette ki a bőröm (ami amúgy baromi érzékeny, fehér, és pirosodásra hajlamos). A szőrszálakat ,,tövestől" kitépte, ez tisztán kivehető volt a papírlapocskákon. Első gyantázás, és tök pozitív csalódás :)) Örülök, hogy nem kell többé szemöldökcsipesszel b..akodnom :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Dorci94

2020. május 22.

Régen szerettem, ezt is meg a hipoallergén verzióját is. Egy hete vettem újra egy csomaggal, bár ne tettem volna. A papír lerántásánál szakad, konkrétan a nagy részét ott hagyja a szőrnek (pedig nem erős szálakról van szó). A Müller saját márkását használtam előtte, ezerszer többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

kabszi

2020. április 23.

Nekem jobban bejött mint a hipoallergén verziója, egy húzással lejött minden, aminek le kell. :) Érdemes jól kifeszíteni a bőrt, hogy mindent leszedjen egyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Barbarossina

2020. április 22.

Szörnyű. Többször is próbálkoztam már vele, mindig csúnya vége lett, szó szerint. Lerántja az ember bőrét is, bármilyen óvatos, a szőr viszont ott marad.... Valószínű az én kezem sem a legprofibb, de más terméket használva nem szokott jelentkezni ez a probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

eszterszekely

2020. április 2.

Gyakorlatilag a felét szedi ki a pihéknek és értelemszerűen minél többször tapasztjuk fel ugyanazt a csíkot annál kevésbé hatékony így amit az első lehúzásra sikerült eltávolítani nagyjából annyival maradunk... Enyhén maradt csak piros a bőröm, gyorsan elmúlt az is, szóval legalább kíméletes, bár nyilván nem érdemes egy találkozóra való készülődés előtt elvégezni közvetlenül mert akinek esetleg érzékeny, vékony a bőre annak lehet hogy jobban irritálja. A hozzá csomagolt olajos törlőkendő csodálatosan eltávolítja a bőrön maradt gyantát. Nagyjából emiatt adom a harmadik csillagot.
Most hogy rákerestem itt krémmánián látom hogy a Veetnek is van hasonló terméke több mint dupla ennyiért. Hát annyira nem létszükséglet számomra úgyhogy maradok a csipesznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

nemethbius

2020. január 26.

Nekem teljesen bevalt,meg vagyok elegedve a termekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Nekem teljesen bevalt,meg vagyok elegedve a termekkel.

Ariella90

2019. augusztus 30.

Ez valami borzalom. Előtte a veet hasonló termékét használtam. Eszembe se jutott , hogy gond lehet a váltásnál. Túl vékony a gyanta ami szét van kenve, esélye sincs kiszedni a szőrt hiszen nincs mibe bele ragadnia. A törlőkendő illata ,minősége megfelelő. Mondjuk ott hibáztam amikor elkezdtem a pihe , szőke bajuszom gyantázni, na azóta szükséges is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csemezb

2019. július 7.

Hát ez max a bőrt tépi, semmi másra nem jó, lassan elfogy, minden alkalommal újra próbálkozom vele, de semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance