X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ariella90

2019. augusztus 30.

Ez valami borzalom. Előtte a veet hasonló termékét használtam. Eszembe se jutott , hogy gond lehet a váltásnál. Túl vékony a gyanta ami szét van kenve, esélye sincs kiszedni a szőrt hiszen nincs mibe bele ragadnia. A törlőkendő illata ,minősége megfelelő. Mondjuk ott hibáztam amikor elkezdtem a pihe , szőke bajuszom gyantázni, na azóta szükséges is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

csemezb

2019. július 7.

Hát ez max a bőrt tépi, semmi másra nem jó, lassan elfogy, minden alkalommal újra próbálkozom vele, de semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

BrigittaKtn

2019. június 8.

A szemöldököm maradt, de a bőrömről ez nem mondható el. Szörnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

A szemöldököm maradt, de a bőrömről ez nem mondható el. Szörnyű!

szanii

2019. április 13.

Évek óta van itthon belőle, jól meg kell dörzsölni használat előtt. Bajuszomra szoktam használni és mindig ketté vágok egy csíkot. Így csak a felét használom egy alkalomkor. Könnyen kijön a szőr, bár rá kell menni párszor. Utána az olajos törlőkendőt használom. (Abból is mindig vágok le és visszazárom, így sokáig elég)
Ennyi pénzért szerintem nem rossz, azért ha valakinek van lehetősége kozmetikus gyantázza, én is csak néha használom ha nem jutok el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

kkinga07

2019. január 4.

Biztos van jobb, meg néha a hajszárítóval túlmelegítettem és emiatt felsebesítette a bőrt, de az inkább az én bénaságom. Kipattogzás várható a használata után, de nem brutális. Sokszor újravettem, és fogom továbbra is, mert jobb még nem jött szembe. Ár/érték arány reális, úgyh.5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Maknae

2019. január 4.

Ár-érték arányban szerintem teljesen rendben van. Ha rendesen felmelegíti az ember dörzsöléssel, akkor jól leszedi a szőrt (a bajuszt legalább is, nekem csak azt kell). Hátránya, hogy bajuszhoz simán elég lenne 1 csík (vagyis egy összetapasztott "egység" fele), de sajnos az nem működik, hogy a használt csíkot visszatapasztom a használatlanra, és akkor az eláll a következő gyantázásig. Ebből a szempontból a csomag fele kárba megy, de még így is ott tartunk, hogy 700 forintért 6 használatra elég, szóval szerintem az ára rendben van. Viszont sajnálom az elpazarolt mennyiséget, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

stofareni

2018. december 22.

Borzalmas. Egyszer próbáltam ki, első használat. Nem szedett ki szinte semmit és másnapra a teljes bőröm ki pattogott.. nem használom többet és nem is veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Sziszikee58

2018. december 7.

Nem a legjobb gyanta az egyszer biztos, mert valóban többször kell lehúzni hogy az összes szőr lejöjjön, de annyira azért nem is rossz. 700 Ft-ért szerintem többet nem is lehet várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

szenbe

2018. október 20.

Belőlem vegyes érzéseket vált ki ez a termék. Többször kell átmennem a bajszomon, hogy kiszedjen minden szőrszálat. Sajnos utána mindig piros pattanás szerű jön ki ami egy hét mire elmúlik. Csak 2db kendő van a dobozban, de én spórolósan használom, nem dobom ki 1 használat után a kendőt. Visszateszem a tasakjába és csipesszel lezárom hogy ne száradjon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Martu0508

2018. október 20.

Ez az első kèsz gyantacsìk, amiben eddig pozitìvan csalòdtam. Megfelelően leszedte a bajszom, a pirosság másnapra lement, èn hámlást nem tapasztaltam.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!