X-Epil

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 749 Ft

A speciális gyantázó csíkok gyors és könnyű gyantázást tesznek lehetővé. Használatuk során a gyanta már a lehúzó csíkon található, így elegendő két tenyér közöt felmelegíteni, bőrre simítani, majd egy hirtelen mozdulattal lehúzni. Előnye, hogy a szőrszálakat akár több hétre is eltávolíthatjuk, hiszen tövestől tépi ki azokat.

Ár: 545 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 749 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Viktoria_fks

2021. október 9.

Teljesen meg vagyok vele elégedve.
A szőr nagy részét ki szedi, a piciket csipesszel ki kell utána szedni de lényegében okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Teljesen meg vagyok vele elégedve.

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Elég jól kiszedi a szőrszálakat, de van hogy utána kell kicsit dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Elég jól kiszedi a szőrszálakat, de van hogy utána kell kicsit dolgozni.

2021. május 3.

Kb. 10 éve használom szemöldök és bajusz gyantázására. Ki kellett tapasztalni, hogy hogyan ne tépjem le vele az arcom (fel szoktam kicsit melegíteni, ugyanazon a területen nem ajánlatos kétszer átmenni vele), összességében meg vagyok vele elégedve, ezért nem is váltottam soha másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

mysticnails

2021. március 30.

Egyenlő a nullával...még a pihéket se szedi le, nemhogy az erősebb szálakat. Utána égő érzést hagy maga után. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

eva.b

2021. március 15.

Határozottan meg vagyok vele elégedve. Pillanatok alatt leszedem vele az arcszőrzetet, nem okoz irritációt. Viszont tudni kell használni! Ajánlatos egy részen csak egyszer lehúzni, különbe kipirosodik a bőr, ha többször tépem. Amit nem szedett le egy húzással, azt ki kell szedni szemöldökcsipesszel, könnyen ki fog jönni, de tilos gyötörni az arcbőrt többszöri tépkedéssel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

RitaKovacs1995

2020. július 19.

Nagyon jó! Félve vettem meg, mert azt gondoltam, hogy gagyi, de pozitív csalódás. Első lehúzásnál leszedte a szőr 99%át, másodiknál mindet. Bajuszon használtam. Örülök, hogy rátaláltam, biztosan venni fogok még. Nem fáj, mégis nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

hadri

2020. július 16.

A hipoallergén változatát próbáltam ki. Eddig Rossmanos Isana arca való hideg gyantacsíkkal kísérleteztem, ahhoz képest ez sokkal jobb. De sajnos ennek se sikerült az apróbb szőrszálacskákat eltávolítania, de a közepes méretűekkel elég szépen megbirkózott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

fici

2020. június 19.

Nekem nagyon szépen sikerült a szemöldökömet formázni vele, nem szakadt, nem sebesítette ki a bőröm (ami amúgy baromi érzékeny, fehér, és pirosodásra hajlamos). A szőrszálakat ,,tövestől" kitépte, ez tisztán kivehető volt a papírlapocskákon. Első gyantázás, és tök pozitív csalódás :)) Örülök, hogy nem kell többé szemöldökcsipesszel b..akodnom :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Dorci94

2020. május 22.

Régen szerettem, ezt is meg a hipoallergén verzióját is. Egy hete vettem újra egy csomaggal, bár ne tettem volna. A papír lerántásánál szakad, konkrétan a nagy részét ott hagyja a szőrnek (pedig nem erős szálakról van szó). A Müller saját márkását használtam előtte, ezerszer többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

kabszi

2020. április 23.

Nekem jobban bejött mint a hipoallergén verziója, egy húzással lejött minden, aminek le kell. :) Érdemes jól kifeszíteni a bőrt, hogy mindent leszedjen egyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum/Fragrance