X-Epil

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pandus, Módosítva: 2015. július 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az x-Epil Sensation epilátor alkalmas a láb, a bikinivonal, a kar és a hónalj epilálására. Működtethető akkumlátorról, így vezeték nélkül 40 percig is használhatod.

2 sebességfokozaton működik, 18 db precíziós csipesszel rendelkezik és még a nehezen hozzáférhető helyeken is könnyedén szőrteleníthetsz vele.

A könnyed tisztítás érdekében eltávolítható fejjel rendelkezik, sőt még tisztítókefét is találsz a dobozban.

Nocik98

2019. augusztus 30.

Én még nővéremtől “örököltem”, aki első használat után feladta vele.. Nos, én nagyon szeretem, nekem tutira bevált. A szörzetem igen makacs, sűrű, de elég szuperül megbirkózik vele ez a kis gépecske. Az aksija nálam 1 lábat bír ki esetleg, de még így is nagyon szeretem, ez nálam nem von le a csillagokból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Hoagirl

2018. december 9.

Húúúú hát én ezt nagyon félve rendeltem meg, mert nem sok jó véleményt olvastam róla, és őszintén szólva egy x-epil borotvával volt egy nagyon csúf élményem... Hosszas tépelődés után ennek ellenére megrendeltem Black Friday keretein belül 4990 Ft-ért, ingyenes szállítással. Gondoltam ha ennyit bukok a dolgon, akkor még nem verem a fejem a falba, max. párnán keresztül... Először nem működött, amikor bekapcsoltam csak két másodpercig zizgett és kakukk, de a hatalmas nagy koponyámmal rájöttem hogy valószínűleg nem full feltöltve küldik meg a szajrét. :D Feltöltöttem és atyaég, annyira jól működik, hogy az hihetetlen. Pikkpakk kitépkedi a szőröket, még csak nem is fáj, az apró szálakat is eltávolítja gond nélkül, mivel gyorsan dolgozik, ideje sincs átforrósodni, szóval maximálisan meg vagyok vele elégedve, és nagyon örülök hogy nem a tizenezer forintos epilátort vettem meg. A hangja mint egy traktoré, de eskü, még ez is tetszik benne. :D A régi (halkan jegyzem meg 15 éves Braun) készülékemhez képest ég és föld a különbség, persze tudom hogy már fejlődött a technológia azóta, na de azért erre nem számítottam... lehet kicsit gyakrabban kéne haladnom a korral... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

sz10

2018. december 3.

Update: kipróbáltam lábon is. Az akksija elvileg 40 percet bír és bőven elég volt a 2 lábamra (lábszár+térd). Így, hogy 1 éve csak borotválok nekem 20-30 perc alatt szinte mindent levitt, kivéve, amik nagyon picik voltak. Imádom, hogy vezeték nélkül is lehet használni, egyértelműen 5 csillag.

Black friday-en szereztem be kb 5000 ft-ért. Még lábon nem, de hónaljon már kipróbáltam és tökéletesen működik. Az egyetlen hátránya, hogy nem adnak hozzá egy kis zacskót vagy valami tárolót, amiben lehet tartani. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert elvileg 0,5 mm-es szőrszálakat is viszi elvileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

ludmilla

2015. augusztus 9.

Megvettem 9 ezerért a Müllerben, mivel kedvező az ára, plusz vezetékkel és anélkül is működik. (csak aksis működésűt nem vennék, mert hamar tönkremegy). Ilyen nincs, de az első használatkor tönkrement. Vagyis nem is használtam, mert bekapcsoltam, először még forogtak a kis csipeszek, majd leállt, és veszettül zúgott. Hát ahogy levettem a fejét látom, hogy a kis forgótárcsa nem forog. Iszonyatos hangja van, ha bekapcsolom. Kár, hogy ma nincs nyitva semmi, ma visszavinném. Ajánlom, hogy visszavegyék...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.