X-Epil

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lágy cukorpaszta a test kíméletes szőrtelenítésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KJuliska

2022. május 21.

kb. leszedi a szőrt, de néhány helyen vele együtt a bőrömet is...Az epilátornál vagy hideg gyantánál vagy ilyeneknél egy fokkal azért jobb. De nekem nem éri meg, hogy szőrös helyett sebes legyen a lábam. Maradok inkább a veet argánolajosnál, még ha az drágább is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 21.

tsibus

2022. április 20.

A szőrt kiszedi, könnyen lemosható a bőrről, de a használata után úgy nézek ki, mintha egy csapat kecskével teremfociztam volna. Tiszta véraláfutás vagyok, így pont annyira vállalhatatlan a lábam, mintha rajta hagytam volna bundát. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

Misa

2021. szeptember 27.

Nálam is a kukában végezte. Nyomába sem ér a saját, házilag készített cukorpasztámnak sajnos, jóval macerásabb használni, miközben felannyira sem hatékony. Az árából egy évre elég házi cukorpaszta jönne ki.
Nem szedte ki a szőrszálakat, mindegy, milyen hőfokon használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nem szedte ki a szőrszálakat, mindegy, milyen hőfokon használtam.

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

Lekapta a bőrömet, vörös foltok jelentek meg a lábamon, egy szőrszálat sem tüntetett el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Mancsusz

2021. június 4.

Ha ez a jó, akkor nem szeretném tudni, hogy mi a rossz. Én mindent kipróbáltam, de szerintem borzalmas, nálam a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Makk Zsuzsó

2021. május 17.

Nos, az egyszer biztos: nekem a legvacakabb cukorgyanta is jobb a legjobb hagyományos gyantánál. A titok: meg kell találni azt az állagot a melegítés vagy a visszahűtés során, amikor kemény, de még éppen hogy gyurmázható. Intim területre 1-2 kisebb diónyi mennyiség elég. Nagyon jó, hogy vízzel lejön, nem marad ragacsos a bőröm és kevésbé irritált utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

floraszbo20

2021. május 13.

Ez egy nagy NEM reszemrol. Eddig a keszitesevel probalkoztam, s mivel azt hittem nem tudom hogy kell csinalni megvettem.Kiderult, hogy kesziteni jol tudtam, hasznalni egyaltalan nem. Videok tomeget is megnezhetem rola nem fogom tudni hasznalni.Van, amikor le tudom szedni de akkor nem szed ki szort, az esetek tobbsegeben viszont a csap folott kell lekaparni magamrol. Pozitiv, hogy lejott a borkanaperil vizzel es finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

sparksy

2021. május 8.

Régebben próbáltam az otthoni cukorpaszta főzést, de soha nem sikerült könnyen jó állagra elkészíteni. Aztán lemondtam róla és maradtam a borotvánál, de egyre több lett a benőtt szál és úgyis csak hetente szedem le, szóval gondoltam megveszem ezt. 1 teljes tégelybe került a 2 vádlim és cserébe egy csomót nem szedett ki. Sem papírral, sem kézzel való használata nem jött be. Az ára így minden csak nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

TBianka

2021. március 9.

Spórolás miatt a veet helyett most ezt vettem meg, hátha ez is olyan jó lesz. De nekem ez annyira nem vált be. A veet állaga sokkal jobb ez nagyon ragacsos mindig nagyon nyúlik, valahogy sose jó az állaga. Lehet vele gyantázni, sokkal jobb, mint a hideg gyanta csíkok például, de maradok inkább a veetnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Zsenike

2021. március 7.

Nagyon szuper, életem gyantája. Sokéves otthoni cukorgyanta-főzésből jövök, így elég sok mindent tapasztaltam és ez a cucc szuper. Én lehúzóscsíkkal használom, az a legegyszerűbb, a gyurmázós módszerhez szerintem túl lágy.
Eddig minden területre külön módszert használtam (epilátor, cukorgyanta, görgős gyanta), ezzel mindenhonnan le tudok szedni mindent és nem kell percekig vakarni a gyantamaradékot olajjal.
A felkenéshez ajánlom a gyógyszertárban kapható nyelv alatti pálcikát, jégkrém-készítéshez és gyantázáshoz kiváló. :)

Update: legújabb felfedezésem, hogy fürdés után sokkal kevésbé fáj a gyantázás és sokkal gyorsabb is, nem kell egy helyre többször visszamenni, hanem egyből leszed mindent. Még mindig tartok itthon belőle folyamatosan, bikinivonalhoz ez a tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Hidratálók: Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.