X-Epil

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquila, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lágy cukorpaszta a test kíméletes szőrtelenítésére.

Ár: 800 Ft+posta , Eladó: goldgirl
Állapot: Új, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki utalás után postán maradóként, illetve vaterafutárral.
Regina0206

2019. október 20.

Múlt héten vettem meg, de csak ma reggel tudtam rávenni magam arra, hogy kipróbáljam, ugyanis a korábbi posztokban azt láttam h sokan használták intim területre (aztán miután megvettem, akkor láttam, hogy intim területre nem is szabadna használni). Eddig egyszer-egyszer próbálkoztam gyantázással odalent, de hamar feladtam. Gondoltam, ezzel most újra próbát teszek. Úgy használtam, ahogy a videóban is mutatja (ellentétes irányban kentem fel és megegyező irányban húztam le). Életemben először sikerült az egész területet megcsinálni, bár nem mondom h nem fájt, de egészen szép lett a végeredmény. A korábbi próbálkozásokkal ellentétben ez egy húzásra leszedett szinte minden szőrszálat, 1-1 helyen kellett csak újra lehúznom. Én a gyurmázós módszert még nem próbáltam. X-epiles "papír"csíkkal működött nekem úgy, hogy előbb felkentem a bőrömre a terméket majd lehúztam. Úgy, hogy a papírra kentem és úgy az egészet a bőrömre, úgy kevésbé. 4 csillagot adok, mert helyenként mégiscsak úgy érzem, hogy borostás..nem tudom h ott eltörtek-e a szálak, vagy eleve nem voltak még olyan hosszúak, hogy tövestől szedje ki őket.. de később még írok a tapasztalataimról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Brunettee

2019. szeptember 29.

Én megpróbáltam szeretni. A fellelhető összes módon próbáltam használni, de csak nem sikerült. Egyszerűen alig szedett le valamit, azt is csak nagyon nehezen, sok fájdalom árán. Aztán úgy voltam vele, hogy nem éri meg a tenyérnyi lila foltokat, így feladtam, és nálam a kukában végezte. Pedig nagyon bíztam benne, de nem vált be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

HHH97

2019. szeptember 20.

Mikor eleinte próbáltam akár a házi cukorgyantát, akár ezt, semmit, de SEMMIT nem szedett le a lábaimon, ahol pedig a sima gyanta jól teljesít. Ezek után kíváncsiságból kipróbáltam a barátom pocakján, mondván "úgyse lesz semmi". Naná hogy lett! Gyönyörűen leszedett minden szőrszálat azon a 2 négyzetcentiméteren. Puffogtam kicsit, hogy ez így nem éri, aztán egyszer, csak kíváncsiságból, megpróbáltam a cukorgyantát a bikinivonalamon is: MINDENT leszedett ott, ahol felkentem. Azóta ezt használom ott szőrtelenítésre. Az első egy-két alkalom alatt iszonyúan fájt, azóta már alig érzek valamit :) Szőrbenövéseim azért vannak, de erre borotválkozás alatt is hajlamos voltam, így ezt nem rovom fel neki.
Szóval, csak használni kellett tudnom a gyantát: a pihe-puha, alig van ott lábszőreimmel nem tudott semmit se kezdeni, de az erősebb szőrzettel minden probléma nélkül elbánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

SpinnerCat

2019. augusztus 16.

Ezt a hatást reméltem, de nem vártam! Ha létezik ez, szinte érthetetlen, miért szőrtelenítene bárki másként...
Első használat: picit nehézkes a felkenése spatulával hidegen, de legalább nem éget. Lehúzócsíkkal kb mindent leszed egyben, az eddigi meleggyantás-epilátoros élményeimhez képest a fájdalom elenyésző (kb a szétkenés kellemetlenebb, mint maga a tépés!). És nagyon finom puha, más módszerekhez képest egyáltalán nem szétgyepált bőrt hagy. Szóval nagyon-nagyon bejött! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Flo22

2019. augusztus 13.

Tökéletes termék! Nagyon szeretem.
Kicsit rá kellett érezni a használatára, nem ment rögtön tökéletesen, de néhány alkalom után gond nélkül tudok dolgozni vele. Én mindig melegen használom, és gyantázandó területtől függ, hogy lehúzócsíkkal vagy pedig anélkül. A bőröm gyantázás után nagyon puha, tartósan szőrtelen, szőrbenövés is csak ritkán fordul elő (erre egyébként is hajlamos vagyok, úgyhogy ezt inkább ennek tudom be). Hónaljon és bikini-intim tájon szoktam használni.
Aki szán rá egy kis időt, annak nem lesz gond a használatával! Én is többször újravettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Tökéletes termék! Nagyon szeretem.

bogii95

2019. július 12.

Nagyon jó! Spatulával kenem fel, és lehúzócsíkkal húzom le, és így alig marad szőr a hónaljamon. Hátránya, hogy tényleg meg kell várni, hogy min. 4 mm-es legyen a szőr, ami nyáron nehezen kivitelezhető, kivéve, ha több napig hidegebb idő van, és lehet növeszteni. :D
Ugyanaz, mint az Alveolás cukorgyanta, rá is van írva a dobozára, hogy az Alveola gyártja. Csak amíg abból 2500 1 kg, ebből 1300 250 g. :D Szóval legközelebb az eredetit fogom venni, csak azt nem tudja esetleg vki, hogy ez az Alveolás simával vagy softtal egyezik-e meg?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Bia1234

2019. július 9.

Felve vettem meg, de nagyon jo szerintem😃Epilator utan ez semmi fajdalommal nem jar szinte. A hasznalati utasitast nem kell figyelembe venni, melegites nelkul kezzel kiveszem, atgyurom, es mehet is a gyantazas. Siman lejon meleg vizzel, kb csak fel oraig piros utana a labam, es a vegeredmeny
a babapopsi bor😃5 csillag😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

a babapopsi bor😃5 csillag😁

Mirabylia

2019. július 9.

Rég gyantázom, és készítettem már magamnak cukorpasztát, de kicsit macerás eltalálnom a jó időzítést, hogy a megfelelő állagú legyen.
Eredetileg húgom kezdte venni, kipróbáltam és bevált. Egész jó az ár/érték aránya! Pont megfelelő az állaga mindkét technikához. Akciósan kifejezetten megéri. Nem mindig tökéletes a hatékonysága, mert erős a szőrszálaim gyökere, de jobb napokon remek. Rosszabb napokon is minimum gyors, egyszerű és csak utána kell igazítani (ami még mindig sokkal könnyebb, mint epilátorral vagy forró gyantával vacakolni teljes terjedelemben).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Bee5225

2019. június 13.

Az otthoni cukorgyanta főzögezés után megváltás volt ez. Régebben a kozmetikusom cukorgyantával szőrtelenített, akkor jöttem rá, hogy a hiperérzékeny bőrömnek csak ez a jó. Költözés miatt otthon kezdtem el kísérletezni vele, de az utána takarítás eg rémálom(viszont hatásos). Aztán megtaláltam ezt, és nem csalódtam. Én csak kézzel szoktam melegíteni, segítségül egy vajazókéssel viszem fel, és mindent levisz, és csodapuha lesz utána a bőröm. Ha esetleg ragacsos lenne közben, vízzel simán lemosható. Gyantázás után mindig lejegelem, és semmi irritáció nincs utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

rafi

2019. január 21.

Na ez az a termék, amire nagyon rá voltam izgulva. A sok kiló olvadt cukorpaszta után amit otthoni kotyvasztás után próbáltam levakarni a konyhapultról, megváltásnak tűnt. HA tudnám használni legalábbis. Próbáltam mindenféle területen, mindenféle irányban. Próbáltam kenőkéssel és kézzel felvinni, gyantacsíkkal és anélkül lehúzni, meleg vízben, mikróban melegíteni, nem melegíteni.. Semmi. Egyetlen egyszer valahogy 3 óra szarakodás után sikerült bikinivonal környékéről egy már értékelhető mennyiségű szőrt leszednem, arra sem emlékszem már, hogy hogyan és milyen hőmérsékleten, az biztos, hogy gyantacsíkkal, ami több pasztát tépett le a bőrömről, mint szőrt. Ugyanakkor a kitépett szőrszálak helye sokkal kevésbé volt irritált és piros, mint sima gyanta után, és sokkal tovább maradt szőrtelen. Szóval látom, hogy működHET. Egyszerűen csak nem tudom, hogy hogyan. Nagyon szeretném szeretni, de szerintem egyszerűen nem vagyunk kompatibilisek.
ui.: Tudván az összetevőit elkeseredésemben a konyhakésről és az ujjaimról való levakarás próbálkozás közepette megkóstoltam, és egyébként meglepően finom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Hidratálók: Sucrose, Hydrolyzed Corn Starch

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.