X-Epil

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 22.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb

Használatra kész gyantázócsík argánolajjal. Az argánolaj jótékony hatást fejt ki a kiszáradt bőrre, megóvja azt a gyantázás okozta vízveszteségtől.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisszandi

2020. május 17.

Ár-érték arányban nem éri meg és nem is hatásos. Lábamra szerettem volna használni hát kevés sikerrel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

tikkamakka

2019. május 28.

Akciósan vettem, de még így is masszív pénzkidobás volt. Konkrétan semmit nem ér, alig tapad és több tépésre is 1-1 szálat tudott csak kiszedni az erősebb szőrszálak közül. Irritációt szerencsére nem okozott, de hatása sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.