Xerjoff

Ár:   62 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2021. február 3.

Ár:   62 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: levendula, bergamott, citrom

Szívjegyek: méz, fahéj, cashmeran, arab jázmin

Alapjegyek: dohánylevél, tonkabab, vanília

Ár: 4.800 Ft (5 ml); 7.900 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

tiltedfate

2020. november 7.

A Xerjoff tökéletes abban amit csinál. Csak sajnos ez nem a parfümkészítésben, hanem inkább a sznob újgazdag vásárlók lehúzásában mutatkozik meg. Igen, van egy-kettő tényleg jól sikerült kreatív illatuk, de ha jobban végignézünk a palettán akkor egyértelműen látszik, hogy a ház illatainak kb. fele abból áll, hogy korábbi, jól sikerült parfümöket leklónoznak és adják tízszeres áron. Nevetségesnek tartom, hogy NULLA kreativitásért ennyi pénzt elkérjenek az embertől. De végülis, ha van rá vevő, akkor miért is ne tennék?

Na de hogy az illatról is írjak valamit: Ez egy Pure Havane klón hetvenezerért. Csak a Mugler sokkal jobban sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

silence

2020. június 15.

Az itt olvasott vélemények kíváncsivá tettek, szerettem volna mihamarabb megismerni ezt a legendás illatot.
Egy Nerolis vásárlás alkalmával bedobtam a kosaramba ebből is egy mintácskát, ezt tesztelgettem magamon.
Már az érzés is, amikor viseled, érzed, hogy igazi luxusparfümöt viselsz, olyan, mintha valami ékszert hordanál.
Első szippantásra érződik a minőség, a luxus, hogy nem egy összedobott designer illatról van szó.
Örökéletű parfümnek gondolom, érződik rajta az időtlenség, az, hogy nem egy divatillat, ami 5 év után feledésbe merülhet.
Igazi dámának éreztem magam, amikor rajtam volt.
Nekem ez az illat karácsony érzetet szül, inkább téli illatnak tudom elképzelni, amikor kilépsz a hidegbe, ropog a hó a talpad alatt.....
Nagyon karakteres, figyelemfelkeltő, nem hétköznapi, nagyszerű illat!
Amikor felkentem, először megcsapott valami gyerekkoromat idéző kámforos kanalas szirup érzet….. de aztán gyorsan változik, átvált: olyan lesz, mint az erősen citrusos dohánylevél, fahéjjal meghintve……..rajtam nagyon karakán, túl fűszeresnek érzem.
Valahogy nem érzem jól magam amikor körülvesz….. van benne valami szúrós.
Később, ahogy telik az idő, picit csitul..... puhul, édesedik.....és egyre fincsibb! Kezd felcsillanni a remény……ebben a fázisban a fahéj (és talán a dohány) a legdominánsabb rajtam…..
Sajnos nem sokáig tudom élvezni ezt a - számomra legfinomabb - részt, mert ahogy meleget, párát, nedvességet kap a csuklóm (ahová kentem) borzasztóan felerősödik!
Erőteljes, harsány, provokatívan feltűnősködő lesz!
Egyre csípősebbé, egyre maszkulinabbá válik. Nagyon fűszeres lesz, már zavaróan!
És pont emiatt szentségtörő leszek, le fogom húzni a pontozással….. pedig mint illatélmény megkaphatná tőlem az 5-öst is, de mint parfüm annyira irritáló számomra, hogy viselni véletlenül sem tudnám, és zavaró lenne az is, ha a környezetemben bárki ezt fújná…. ezért csak 1-es járna…… így átlagolva 3-ast adok neki…… és sűrű elnézést kérek a rajongóitól!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Igazi dámának éreztem magam, amikor rajtam volt.
Nagyon karakteres, figyelemfelkeltő, nem hétköznapi, nagyszerű illat!
Valahogy nem érzem jól magam amikor körülvesz….. van benne valami szúrós.
Erőteljes, harsány, provokatívan feltűnősködő lesz!

Verona5

2020. május 17.

Szép illat, tényleg szép, de ma az esős / ragyogó napsütéses májusban nagyon sok.
Hülye vagyok, vagy az orrom játszik velem, de totál Gaultier2 lett belőle a bőrömön, tiszta túlzó pézsmadömping egy ilyen szép napra! (Pedig őt is megszerettem és feljavítottam rendesen a pontjait!)

Most gonosz vagyok és csak négy csillagot kap, pedig látom lent az imádatokat.
Aztán majd jövök bűnbánni egy hideg napon és feljavítom.:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Most gonosz vagyok és csak négy csillagot kap, pedig látom lent az imádatokat.
Aztán majd jövök bűnbánni egy hideg napon és feljavítom.:):)

TallodiZsofi

2020. május 10.

Ez egy hihetetlenül puha, meleg, kellemes illat! Citrusos a nyitánya, ugyanakkor a levendula frissessége és a dohány karakánsága jön szembe. Egyelőre férfias, legalábbis rajtam. Pici száradás után viszont berobbannak az édes illatjegyek. Egy csöppnyi méz, vagy egy kicsivel több, a tonkabab-vanília már-már örök párosa, és az izgalmas fahéj. Persze nem feledkezhetünk meg a dohányról sem, hiszen végigkíséri az illatot, viszont több arcát is megmutatja. Az erőszakosabb, orrbavágós füstös arcát, és a lágy, meleg, édes, simulékony arcát! Hihetetlenül nőies, és hihetetlenül érzékien férfias!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Timi8

2020. március 22.

Varázslatos uni illat! Mindenki pròbálkozhat vele kedvère, én ezt most nagyon magamènak érzem. 5ml-hez jutottam, lesz is mèg belőle ez tuti, mert nagyon ìzlik, magam sem gondoltam volna, h.ìgy betalál majd. Frissebb nyitány, édes dohány, kis puha vanìlia, nagyon enyhe fahèjjal fűszerezve. Egyszerűnek tűnik de nem az, nagyon is van benne vmi! De az igazat megvallva nem is akarja az ember analizgatni az illatjegyeket, csak gondtalanul hátradőlni egy parkban a padon, érezni ezt a mesefinom illatot, élvezni a tavaszi napocskát egy jò könyv és egy fincsi fagyi társaságában :) Igazi Dolce Vita!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

allegra

2019. május 14.

Utálom az édes, mézes, fűszeres illatokat (igazi zöld-friss-citrusos-ózonos-tengervizes típus vagyok), de ez a parfüm FANTASZTIKUS. Így, nagybetűvel. Uniszex illat, valóban, nagyon kíváncsi lennék, hogy egy férfin hogyan hat. Rajtam a bergamott elillanása után a vaníliás-fahéjas dohány dominál csipetnyi mézzel. Ez minden eddig próbált parfümöm közül a lehető legtartósabb, simán érződik felfújás után még 10-12 órával is. Ruhára fújva pedig napokon keresztül érezhető. Hatósugara közepesnél nagyobb, erős a parfüm.
A kedvelt parfümvonalam miatt ezt csak speciális alkalmakkor viselem. Nappalra munkába: JHG-Anyway v. Byredo-Palermo. Természetbe, sporthoz, szabadidős akármihez: Olfactive Studio-Panorama v.The Different Company-Tokyo Bloom. Este, éjszaka, randevúhoz, csábításhoz: csak a XJ Naxos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. április 13.

Az illat maga egy élmény, nő létemre igazán elvarázsolt, rajtam végig mentolos, nem tudom mitől de csak lágyan finoman, és a virágos fűszeres kombó igazi csoda és élmény, egyelőre rajtam igazi bomba semmi ffias, sőt nem is tudnám elképzelni igazi ffin......bár sosem lehet tudni, köszönet érte! Ha valaki 10 éve azt mondja nekem hogy unisex parfüm is fog tetszeni nem hittem volna el *********************** :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 13.

Marcsi66

2017. július 15.

Ilyen illatokra vadászunk,,,,semmi sem pótolhatja,hiába minden szó,annyit tehet az ember,h megosztja felhívja rá a figyelmet,ez valóban a nagy "zsákmány",egy mintát mindenképp ajánlanék mindenkinek,a csodákról tudni kell!!!,
és amit az orrom kiszagolt:
Mediterrán oly sok szenvedéllyel a szívében,öröm és boldogság a létünk,,,benne van,cudar világunkban tényleg egy mankó,,,,
Nagyon jól beazonosítható,én legalább is jól kiérzem,az összetevőket,,,rögtön kifújásnál a bergamott és citrom,és a levendula,gyönyörű mélység+könnyedség?? ilyen, a virágot azt nem tudom hol van,de megjelenik a mézes dohány fahéjas ájulat,fűszeresen édes,meg friss,,,tökéletes aromák,természetes állapotukban,Klasszikus örök szépsége ennek a térségnek,,,uniszex,de rajtam nagyon nőies,tartóssága szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

és amit az orrom kiszagolt:

Donna

2017. július 7.

Unisex mivoltához friss élményem van. 1 ml-s mintám van, ma véletlenül magamra öntöttem..aaa..szerintem abszolút férfiillat. lemostam gyorsan, mert nem volt kedvem így elindulni otthonról. Az illat remek ettől fûggetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Lapo

2017. július 7.

Maximálisan egyetértek egyboszorka véleményével, legfőképp ezzel a mondatával: "értelmezésem szerint ez a niche! Nem a hordhatalan polgárpukkasztás, szagélmény csakazértis, ha nem tetszik, akkor is muszáj tetszeni"
FANTASZTIKUS illat.. bár csak egy fújás erejéig ismerkedtem vele a mai nap folyamán, de gondolkodás nélkül az egekig merem magasztalni.. annyira kifogástalan, annyira kiegyensúlyozott és kifinomult illat amivel csak nagyon kevés esetben találkozik az ember.. hosszas elemzésbe nem mernék bocsátkozni, mert felhasználói tapasztalattal (még...) nem rendelkezem, de az illat és a minősége első illatolásra magával tud ragadni szerintem bárkit.
Egy fura dolgot vettem észre.. hogy UNISEX.. én ennél sokkal több maszkulin jellemet érzek benne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance