Xerjoff

Ár:   70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. július 22.

Ár:   70 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: zöld akkord, pacsuli, frissen vágott fű, pézsma, fűszerek, zsálya, bazsalikom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

allegra

2021. szeptember 6.

Ebben az illatban minden adott volt, amit imádok. Zöld, füves, gyógynövényes. Csak éppen rajtam rettenetes. A fragranticán valaki azt írta: "I can only imagine how much this scent adored by the hard core lovers of an old school shoe polish!" És igaza volt. Kb. mintha cipőpasztás tárolódoboz állott szagát érezném magamon. Annyira szerettem volna szeretni, de a kémia szó szerint nem volt meg... Két csillag a kompozícióért, az ötlet dicséretes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

lazolkov

2021. május 14.

A vibráló kompozíció középpontjában a pacsuli trónol, melynek előjátéka egy hihetetlenül intenzív zöld akkord, konkrétan lucskosan zöld frissen vágott gyep illata, melynek leszáradása ennél is megdöbbentőbb, igazi varázslat:fűszeresen ínycsiklandó, mégis rendkívül nyugodt templomillattá alakul, rendkívül szellős füstök szállnak, szárazan visszafogott fűszerekkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 14.